Wpis z mikrobloga

@Nill0n: @wspomnienieciszy Ale bez śmieszków tutaj. Dzisiaj między innymi z tego powodu na tej teoretycznie łatwiejszej drodze spadły 3 osoby, z czego 2 RIP i jedna być może w drodze.
Raczki są na zdjęciu poniżej i kosztuje to ~100 zł. Chodzenie bez potępiam i to bardzo, bo tym samym stwarza się zagrożenie nie tylko dla samego siebie, bo taki delikwent raz, że tracąc równowagę chwyta się czego popadnie (w tym potencjalnie
Najmilszy_Maf1oso - @Nill0n: @wspomnienieciszy Ale bez śmieszków tutaj. Dzisiaj międz...

źródło: 2269755_Raczki-turystyczne-VI6-Pro-Traxion-Orange

Pobierz
@ChlopoRobotnik2137: Masa sniezna była zbita. W dzień topniała, a nocą zamarzała. Nie robiłem zdjęc, bo próbowałem sie utrzymac na podejsciu/zejściu. Pod płytką warstwą śniegu sam lód. Oczywiscie ułatwieniem sa te barierki z łancuchami, więc jakos poszło. Ale nachylenie plus wydeptana lodowa rynna przy tych słupkach nie wiele dawała nadzieji.

@Najmilszy_Maf1oso Mam ten model. Problem jest taki, że jak nie znasz warunków to nie dopasujesz obuwia. Poszedłem w butach wysokogórskich do przebijania
wspomnienieciszy - @ChlopoRobotnik2137: Masa sniezna była zbita. W dzień topniała, a ...
@tellet:

Okres eksploatacji kolejki:
- codziennie od godz. 8.00 do godz. 19.00 (1. 10. – 30. 4. do godz. 18.00),
- do prędkości wiatru nieprzekraczającej 60 km/h,
- odcinek na Śnieżkę czynny w zależności od pogody,
- podczas dużego nasilenia ruchu nie można w stacji środkowej wsiadać do kolejki prowadzącej na Śnieżkę.

Cennika