Wpis z mikrobloga

Po raz pierwszy ktoś mi powiedział, że nie będę miał przedłużonej umowy zawierając w tym słowa "jest pan bardzo inteligentnym człowiekiem" i "marnuje się pan tu i wygląda pan na znudzonego". Jak ja nie lubię takiego gadania, gdzie ludzie mówią dużo, a nie zawierają żadnych przydatnych informacji. Zamiast "Nie przedłużymy umowy, bo nie spełnia pan takiego, takiego i takiego wymogu/oczekiwania." będą mówić o inteligencji i znudzonym wyrazie twarzy. Dziemki pan kierownik.

#przegryw #zalesie #bezrobocie
  • 3
@Ignacy_Patzer: Czołem kolego!
Na wstępie przyjmij wyrazy współczucia, sam znam uczucie frustracji, wynikającej z bezrobocia czy też traktowania przez tych januszy, stojących wyżej w łańcuchu pracowniczym. Pamiętam, że masz tylko licencjat, jeśli masz w sobie na tyle siły to rozważ magisterkę, może akurat uda Ci się znaleźć nową pracę i jednocześnie zaocznie kończyć studia. Trzymam kciuki za Ciebie i mam nadzieję, że Cię to nie załamie! Wytrwałości!
Igtorn - @Ignacy_Patzer: Czołem kolego!
Na wstępie przyjmij wyrazy współczucia, sam z...

źródło: photo_2024-01-31_20-17-23

Pobierz
@Igtorn: No dzięki bardzo. Niestety magisterka mi nie da za wiele w porównaniu do innych rzeczy, które bym w podobnym czasie mógł zrobić. Teoretycznie pod koniec lutego kończę kurs księgowy, na który się szarpnąłem w ramach samokształcenia, czyli skończy mi się równo z umową o pracę. Zostanie mi więcej wolnego czasu, to mam kolejne koncepcje czego się nauczyć.