Wpis z mikrobloga

mam kolumny 5.1 do zestawu kina domowego
czy Amplituner Yamaha MusicCast RX-V479 obsluzy dobrze takiee glosniki 5.1? moge to miec w dobrej cenie, czy jest to dosc dobry wzmacniacz w ekonomicznej polce czy strata kasy?

#audio #kinodomowe
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@Niedobry: nie mam budzetu ale cche cos z sensem kupic zeby nie wyszlo ze kupuje ferrar i podlaczam do jakis badziewnych kolumn (nie wiem czy mam z nizszej czy wyzszej polki w sumie???
  • Odpowiedz
@kimikini: To spoko cena jesli stan zadowalajacy. Wez. Sprawdz ile kolumny maja ohm. Jesli nie to... To tez wez i za 200-300 dokupisz kolumienki z OLX. I bedziesz mial spoko zestaw.
  • Odpowiedz
@kimikini: No niby 4-8 a Yamaha ma 6. Powinno zagrac. A jesli nie to mowie: Poczekasz chwilke i dokupisz sobie jakies fajniejsze glosniczki. To latwiej kupic niz sprzet.

Bierz i tyle. Ma Bluetooth, nienajgorsza moc, hdmi sradeemi... Nie jest to najnizsza polka ani zaden chinol. Nic wiecej "casualowo" nie potrzeba. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@karasatala-kasatalasa: @kimikini Aaa... No same kolumny... Ciut za mocne ale bez przesady.

(O ich jakosci sie nie wypowiem. Ale zestaw nowy okolo 1000 pln... (Sluchawki mam drozsze. Hihi) Uzywane jakies 500.)

Powinno to jakos grac zadowalajaco. Mogles miec gorsze. Czillek.
  • Odpowiedz
zy Amplituner Yamaha MusicCast RX-V479 obsluzy dobrze takiee glosniki 5.1? moge to miec w dobrej cenie, czy jest to dosc dobry wzmacniacz


@kimikini: to jest zabytkowy złom.
  • Odpowiedz
takie parametry na kolumnie

czy to cos niezlego?


@kimikini: jeżeli chcesz kupić te kolumny to nie rób tego, nie rób sobie krzywdy, to najtańsze/najgorsze co można kupić.
  • Odpowiedz
@ksiak: On juz je ma. Ciekawe co Ty bys polecil za amplituner do 600 - 800 stowek? I jaki zabytkowy? Jak juz ma bluetooth etc... Tys zabytkow nie widzial. Hihi.
  • Odpowiedz