Wpis z mikrobloga

Drodzy wykopowicze!
Potrzebuję pomocy. 1,5 roku temu, dałam się oszukać trójce osób z Żar. Byli przyjaciółmi w potrzebie i pożyczyli ode mnie 170tyś.zł. Chciałabym nagłośnić sprawę, bo cała trójka zaczęła mnie straszyć, składać zawiadomienia na policję, jak tylko upominam sie o swoje i blokują wszystkie możliwe drogi kontaktu z nimi. Dodam, że sprawą jest zainteresowane CBŚ z Wrocławia, a także złożyłam prywatny akt oskarżenia.

Patryk Kościelniak, jego narzeczona Patrycja Abramowicz i Radek Dudzik. To Ci oszuści! Podobno osób oszukanych ale na mniejsze kwoty jest więcej.

Jak można się domyślać, działania policji i prokuratury to wielomiesięczne wyczekiwanie, a proces sądowy i odzyskanie pieniędzy na drodze nakazu Sądu to dopiero śmiech. Ci ludzie pracują, żyją szczęśliwi, wyjeżdżają na wakacje i żyją za moje pieniądze, a ja do dziś jestem kłębkiem nerwów.
Jestem mamą dwóch córek.
Jak pokazać złodziejom, że prawo prawem ale nie ma społecznego przyzwolenia na okradanie kobiety z dziećmi?
  • 19
@upodlator była umowa ale co z tego, jak w Sądzie będzie to trwało latami.
Co do pomysłów z kwasem itp…..jestem matką dwóch córek i normalną kobietą. Nie zamierzam pchać się w przestępstwa. Żadne pieniądze nie są tego warte.
@MonikaDz: no to przed tobą jeszcze 170 miesięcy, a z roku na rok ten tysiąc coraz mniej jest warty. Skoro pożyczyłaś im takie pieniądze to znaczy że ty ich po prostu nie potrzebowałaś 😆 nigdy nie zobaczysz pełnej kwoty, państwo też nic im nie zrobi. Ale z ciekawości spytam, jaki procent byłabyś skłonna odpalić za ściągnięcie długu? Są różne nieprzyjemne i stanowcze firmy
@MonikaDz: no to pani Moniczko, pieniążków pani już nie powącha. Dłużnik będzie spłacał po troszeczkę, a jak się poczuje zbyt pewnie to przestanie. A wystarczyłoby potraktować uczciwą pracę windykatora i pieniążki byłyby już u pani rok i dwa miesiące temu, tak jak się umawialiscie
@twojmlodszybrat windykować dług bez wyroku Sądu? Gdybym nic nie robiła i poddała się, bo każdy od początku mówił, że nic nie zwrócą, nie odzyskałabym nawet złotówki. Dziś jestem o 30tyś. Na marnym, odsetkowym plusie. Ps. Z takim podejściem niczego bym w życiu nie osiągnęła.
Dziś szukam pomocy w „świecie”, bo oszukanych kobiet, jak ja jest wiele. Moze trafiłam w złe miejsce na uzyskanie rozsądnej podpowiedzi 😞