Wpis z mikrobloga

Jeśli mieszkanie jest własnością Rokina (nie wiem, ludzie różnie mówią), to nikt go stamtąd nie wyrzuci (wyjątki: areszt, odwyk). Bajzel na mieszkaniu? A ile było hałasu w mediach o ludziach którzy robili ze swoich mieszkań składowisko odpadów i ci ludzie byli nie do ruszenia? U chłopaków jest syf, ale bez przesady. Do tego chyba płacą czynsz i rachunki.

Jaska podleczą, znowu stanie na nogi i jak trzeba będzie to na piechotę przyjdzie na Raszei (tak jak ze szpitala zwiał kiedyś) :P
Wątpię aby mops był w stanie umieścić go w DPS. Będzie tak samo jak z Kononem. Sprawa się ciągnie latami przed sądem, a na końcu ten bierze stronę Kśka, który jasno mówi, że nie chce iść do DPSu.

#danielmagical
  • 11
@jCastillo:
Ja bym nie wyszedł! Nie mam gdzie się podziać i chu..
Zastanawia mnie, skąd tak szybko wziął się ten mops?!
Korkina zawinęli w nocy,a akcja zaczęła się jakoś po 10ej gdy korki poszły. To te z mopsu rzuciły swoje obowiązki, które miały zaplanowane na ten dzień i szybko przyleciały na Raszei? Kto je tam sprowadził tak szybko?
Gdzie mają go podleczyć? Jak ta z mopsu niby ma mu jakieś lokum
@jCastillo: tylko że poprzednim razem jak była podoba sytuacja gdzie mariusza zabrali na pogotowie a potem jacka i jacek wrócił szybciej niż mariusz to sąsiadka kazała mu #!$%@?ć
opaczność Boża czuwała wtedy nad jackiem bo spotkał pod klatką wasickiego jak odchodził z zamiarem pójścia pod most który zainterweniował w jego imieniu i go wpuścił na melinę
@jCastillo: kśiek został tak wytresowany przez rudego i arona że nie trafi do DPSu mimo ze powinien tam trafić. Powie to co mu wbili do łba więc nie będą mieli podstaw do przeniesienia go. A to że już nie chodzi bo ma zgnite giry od cukrzycy i zakrywa je kocem na filmach to już inna sprawa xD
@Nikota: Myślę, że tu bardziej chodzi o paskudny charakter Kśka (przyznanie komuś racji w jego mniemaniu to przyznanie się do własnej porażki) niż tresurę mlecznej ekipy :P
@jCastillo: ludzie siedzą za free u innych u których wynajęli mieszkanie i nic im nie można zrobić, a mariusza z jego mieszkania mają wyrzucić. No chyba że przestanie płacić.