Wpis z mikrobloga

@Felixu: Ja mowie wprost, mam tez wyzsze libido od partnerki wiec nie za kazdym razem ma ochotę ale jak nie ma to zaproponuje ze mi zrobi dobrze i tyle. Czasem tez jest tak ze mam wiecej czasu to np zrobie fajna kolacje jakiegos łososia i posiedze z nia to tez predzej nabiera ochoty, ale to raczej normalne bo dla kobiet ta otoczka jest tez czesto istotna.

Natomiast na poczatku zwiazku jest
@Felixu: zalezy od baby ale z doswidczeniami to jest tak ze ja z takimi co sie nie ruchaja nie bylem wiec nie wiem jak to jest, ja tylko z ruchajacymi, ruchajacy z ruchajacymi

bo napewno sa tez baby nieruchajace i one spotykaja sie z nieruchajacymi, dlatego one sie ze mna nie chcialy spotykac - proste - bo chialem je ruchac a one sie nie ruchaja

z ruchajacymi jest prosto - lapiesz
@Felixu Włączamy sobie serial, film, pijemy winko lub drinki. Lekko zrobieni jak jest koniec filmu to gadamy a jak serial to w pewnym momencie przestajemy oglądać i zaczynajmy podchody. Czasami blant wszystko skraca
Ale jest ten jeden #!$%@? na maxa gatunek bab gdzie one chcą żebyś.. zbudował atmosferę xDD

Czaisz, masz ją zdobyć, kolacja, świece, dopiero łóżko. #!$%@? mają prądu w głowach xD


@Adruns: yyy a dopuszczasz może taką sytuację, że kobiety po prostu mają inny typ pożądania? Jest coś takiego jak pożądanie spontaniczne, kiedy niewiele potrzeba do tego, żeby czuć ochotę na stosunek. Jest również pożądanie responsywne, kiedy potrzebne jest odpowiednie pobudzenie ochoty
@CudMalina: przeciez to bajt byl, prawda? PRAWDA? xD
nie wierze, ze p0laki się dziwią, że baby wolą dać zrobić sobie dzieciaka dla mokebe i zostać samotnymi p0lkami. jak dla typa niewyobrazalnym jest zachęcić kobietę do seksu, a jeszcze koorwa pewnie orgazmu będzie chciała, co? p0lki to kłody, a p0lacy sa #!$%@? w seksie. pasują do siebie heheh

2/10 bo odpisalem