Wpis z mikrobloga

#applewatch #apple #iwatch #iphone
Wie ktoś może jak działa wyszukiwanie zgubionego Apple watch SE? Żona wczoraj zgubiła, wieczorem (ok. 20) odpaliliśmy "znajdź moje urządzenie" i pokazało adres, ostatnie logowanie o 18.30. Jej iPhone nie połączył się w tym obszarze, wróciliśmy do domu i pokazało o 21 nowa lokalizację, od razu podjechaliśmy, jednak nic nie znaleźliśmy, po chwili pokazały się inne lokalizacje w tym obszarze, jednak w tych miejscach również nic nie odnaleźliśmy. Dziś nad ranem pokazały się kolejne lokalizacje (wszystko oznaczyłem na rysunku). Szła od wschodu i doszła najdalej do Rossmana w miejscu gdzie zaznaczyłem. Zastanawiam się jak działa ta opcja poszukiwania - czy chodzi o to że ktoś z iPhone przeszedł koło zegarka i dopiero po czasie wysłało lokalizację do aplikacji "znajdz", jednak była to lokalizacja osoby która poszła już dalej i stąd taki rozrzut miejsc? Nie wydaje mi się żeby ktoś z nim chodził po tym obszarze w kółko, włączyliśmy opcje że zegarek jest zgubiony, więc przy każdym połączeniu gdy wysyła lokalizację, powinien chyba zapiszczeć i powinna się na nim pokazać wiadomosc z numerem telefonu.
Wie ktoś może czy da się znaleźć ostatnia lokalizację gdy zegarek był połączony z telefonem żony?
Nie mam pomysłu już jak to ugryźć, dzisiaj jeszcze będziemy szukać w tym obszarze, ale obawiam się że już może być rozładowany, więc jeśli nikt nie zakosił, to najlepsza opcją by była właśnie lokalizacja gdzie ostatni raz był połączony z telefonem żony...
WuGie - #applewatch #apple #iwatch #iphone 
Wie ktoś może jak działa wyszukiwanie zgu...

źródło: temp_file76668245316976466

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dzonsin nie użyje za bardzo bo ma kod blokady i włączony tryb zguby czy jakoś tak, poza tym cały czas w tym obszarze się kręci. Teraz już może bateria padła więc nie wiem czy policja coś by pomogła
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@callmejamone znalazł się, jakiś facet z psem znalazł i z nim chodził. Mieszka mniej więcej w miejscu gdzie jest godzina 5.45. chodziłem koło tego bloku i pokazywało że niby już jestem przy zegarku, ale się nie łączył z telefonem. Udało się dzięki temu że w piątek przez chwilę pokazała mi się lokalizacja fabryki scierniwa która jest dość na uboczu i nie ma tam nic innego, zadzwoniłem tam, powiedziałem jaka sytuacja i czy
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@callmejamone w telefonie na plus to stały dostęp do internetu więc widać by było lokalizacje na bieżąco, przynajmniej zanim by ktoś wyłączył. Nie wiem jak z airtagiem, czy ten jego BT nie działa jakiś lepiej, na zasadzie wskazywania kierunku czy odległości, no i airtag działa o wiele dłużej, zegarek był naładowany w czwartek rano, ostatni sygnał wysłał o 2 w nocy z soboty na niedzielę, ktoś z iPhone musiał przechodzić koło bloku.
  • Odpowiedz