Wpis z mikrobloga

W mojej opinii ze współczynnikiem dzietności lecimy na poziom +- 0.8-0.9 w perspektywie kilku lat(do 2032 roku). Główną przyczyną nie są koszty życia, ani kształt rynku nieruchomości, ale obecna sytuacja społeczna. Relacje damsko-męskie jako tako były w stanie przetrwać ruch sufrażystek, a nawet feminizm 2. fali i upowszechnienie się tabletek antykoncepcyjnych. Natomiast od marca 2020 mamy po prostu zapaść na skutek popularyzacji mediów społecznościowych i portali randkowych.

Progresywiści wmawiają kobietom, że mogą wszystko i nie muszą patrzeć na konsekwencje; feminiści wbijają kobietom do głów, że nie ma sensu wiązać się i mieć dzieci z przeciętnym polskim mężczyzną(większość z nich jest w końcu "beznadziejna"); antykoncepcja umożliwia ruchanie się z topką 20% mężczyzn bez zobowiązań; a portale społecznościowe / randkowe powodują, że taka julka prędzej wybierze Włocha mieszkającego we Florencji, niż mireczka ze swojego miasta. Do tego należy dodać fakt, że współczesna feministka nie jest atrakcyjną opcją dla mężczyzny; brak seksu na zawołanie, nie będzie czekała, aż wrócisz z pracy z posiłkiem, o dziewictwie z jej strony zapomnij. Mężczyźni, którzy są w związku od ponad 4 lat i/lub nikogo nie szukali przez ten czas, nie zrozumieją do końca tego wpisu moim zdaniem.

#polska #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #neuropa #4konserwy #nieruchomosci #demografia #redpill
D00msday - W mojej opinii ze współczynnikiem dzietności lecimy na poziom +- 0.8-0.9 w...

źródło: Change-My-Mind

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@D00msday: moja żona czeka na mnie z posiłkiem jak wracam z pracy. pozbawiłem ją dziewictwa a o seks nie muszę się prosić. Chociaż jak szukałem sobie partnerki to w większości były takie szlaufy o jakich napisałeś a to było 7 i więcej lat temu. Uważam że kluczem jest wywodzenie się z podobnego środowiska i podobny poziom ambicji,aspiracji życiowych.
  • Odpowiedz
@pamareum: 3 fala feminizmu to lata 90 dla usa a dla Rzeczpospolitej 2005+. Tych jakże wartościowych portali :-) nie sledziłem ,tylko Ci przypomne że dołek dzietności największy mieliśmy w roku 2002. Lokalny peak w 2008. PS: Podpytałem różowej. Dla białych w USa są podsyłane tresci prorodzinne . Jej też takich gównien algorytm nie podsyła. Może po prostu jesteśmy szeregowani jakoś? Dużo danych zbierają korpo i rządy.
  • Odpowiedz