Wpis z mikrobloga

@a_casu_ad_casum: jeżeli moim celem pośrednim lub bezpośrednim byłoby zdobycie popularności na wykopie to uznałbym, że tak osiągnąłem sukces, oczywiście.
Tyle, że moje cele są moją prywatną, intymną sprawą i nie zamierzam się nimi dzielić publicznie, to chyba też zrozumiałe
z fartem
@aczutuse: nie idziesz wariacie ani trochę moim tokiem rozumowania, bo go po prostu nie rozumiesz w dalszym ciągu.
jeżeli szukałbym rozrywki intelektualnej to wybrałbym z pewnością 1zdziesięciu, gdzie podczas programu bym sobie pewnie starał się odpowiedzieć na pytanie przed zawodnikiem, to taka rozwijająca rozrywka by była, ale wymagająca zaangażowania z mojej strony, bo też warto by było zapamiętywać poprawne odpowiedzi, więc warto byłoby być skupionym, nie oczekiwałbym też, że podczas teleturnieju
@aczutuse: bo w zyskiwaniu popularności nie ma obowiązku mówienia z sensem i racjonalnie, nie ma też obowiązku mówienia prawdy, żadnych nie masz obowiązków, musisz jedynie mówić tak, aby ludzie chcieli Cię słuchać, a jeżeli słuchają, to znaczy, że dobrze gadasz. Ty sam słuchasz go jedynie dlatego, że jest popularny mimo to, że z Twojej perspektywy gada bzdury bez ładu i składu
z fartem
@aczutuse: bo zaorski nosi czapeczkę i krytykuje trader21

A tak poza tym to mnie bawi to podejście Zaorskiego. Niby krytykuje szkoleniowców a sam nie proponuje niczego w zamian.
@aczutuse: xd

Niby krytykuje szkoleniowców a sam nie proponuje niczego w zamian.


@wuwuzela1: on robi bungee marketing. skacze każdemu do gardła by robić awanture i za freeko sięcrossować z innymi kanałami.
Na podobnej zasadzie Wardega odbiłsię od dna, non stop robiąc kommentary innych. Dla lipy kupując worek karmy dla kundli. Farmazon44 kupowal picce i organizowal jakies tam meetupy za free wstępem.
wuwuzela1 - @aczutuse:  xd
Niby krytykuje szkoleniowców a sam nie proponuje niczego w...

źródło: obraz_2024-02-05_183051049

Pobierz