Wpis z mikrobloga

temat: uchwyt + ładowarka na telefon

moja stara hińska uchwyto-ładowarka zdycha, potrzebuję czegoś nowego i po wstępnym researchu wytypowałem podróbę quadlocka (nie, nie przekonujcie mnie do zakupu oryginału bo go nie kupię xD) - https://www.aliexpress.com/item/1005005548815462.html - ktoś ma coś w tym stylu? nakładka antywibracyjna nie spodziewam się żeby działała jak oryginał, zależy mi tylko żeby telefon nie spadł w trakcie jazdy.

Do tego drugi temat, ładowarka. Z tego co ludzie piszą przynajmniej oryginalne etui quadlocka pasują, może też pasują oryginalne ładowarki (raczej ta na usb, nie dam 80 euro za indukcyjną xD). Ewentualnie oddzielna też z ali na usb podłączona do akumulatora, byle nie zepsuła się po 10h jeździe w deszczu i ładowała telefon szybciej niż rozładowywała, ktoś coś?

#motocykle #elektronika #motoryzacja #podroze
  • 11
  • Odpowiedz
Jeżeli nie kupujesz nawet dedykowanego pokrowca/etui na telefon od oryginalnego Quadlocka, tylko chcesz użyć ich naklejanego, to na próbę powinieneś sobie kupić sam uchwyt naklejany na etui - żeby zobaczyć czy klej to nie jest jakiś zielony smark, co po kropli deszczu zaczyna się odklejać + czy to, jak go prezentują na obrazku jest tym samym, co dostaniesz w paczce (nagle się okaże, że przez klej dostajesz coś, co wystaje bardziej niż
  • Odpowiedz
  • 0
@MrDracek: tu można zastąpić nawet inną, dużo lepszą taśmą, też się domyślam że będzie najsłabszym elementem ale nie skreślam przez to uchwytu
  • Odpowiedz
@oreze ja mam ten Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie AliExpress, zobacz!
169,59zł 50%OFF | Uniwersalna podstawka pod telefon antywibracyjna z naklejką na Adapter do Moto uchwyt do smartfona uszczelka przeciwwstrząsowa podłącz stojak
https://a.aliexpress.com/_EIKe3Pn

Do tego kupiłem case na telefon odzienie i trzyma jak złe
  • Odpowiedz
@oreze: Objechałem na tym z 20k km, temperatury od 5 do 36°C, noszę telefon z tym zaczepem cały rok w kieszeni i to dalej trzyma jak wściekłe.
Do szczęścia potrzebujesz gładkiego case'a na telefon.
  • Odpowiedz
@oreze: nie wiem, bo nie podlaczam nigdy takich rzeczy pod akumulator. przeciez mozesz sobie to podlaczyc pod jakikolwiek przewod zasilany po stacyjce, chocby klakson czy nawet swiatlo. takiego z wlacznikiem i tak w koncu zapomnisz wylaczyc.
  • Odpowiedz
@oreze: mam taki zestaw jak podlinkowałeś z naklejonym mocowaniem na obudowę z zestawu. Używam tego z jakimś redmi (nie pamiętam która wersja) do nawigacji. Przymocowany do kierownicy w WR, jeżdżone w offie, w deszczu, wiele upadków, nic nie odpadło. Polecam.
  • Odpowiedz