Wpis z mikrobloga

Szewczenko odchodzi do Chelsea ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ta wiadomość zelektryzuje wszystkich fanów 'Rossonerich'. Napastnik Milanu Andrij Szewczenko od nowego sezonu będzie najprawdopodobniej zawodnikiem londyńskiej Chelsea. Oba kluby przystąpiły już do negocjacji transferowych po tym, jak Adriano Galliani , wiceprezydent tegorocznego półfinalisty Ligi Mistrzów, ogłosił na piątkowej konferencji prasowej decyzję piłkarza o odejściu z San Siro.

#pilkanozna #chelsea #acmilan #mecz #transfery #gorzkiezale
Depilator - Szewczenko odchodzi do Chelsea ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ta wiadomość zelektryzuje wsz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 345
@DonTadeo: Bez przesady, że 50 lat. Myślę, że Dawid Janczyk z Legii da radę. Ponoć nawet Chelsea się nim interesuje. Myślę, że czeka go wielka kariera
  • Odpowiedz
@Depilator gdzie magia futbolu? Teraz każdy miliarder może kupić sobie jakiś gównoklub na przykład taki Manchester City, naściągać gwiazd i zrobić z niego superklub który będzie się bił z największymi, to jest absurdalne
  • Odpowiedz
@Depilator: Pamiętam jak strzelił hat-tricka w barwach Dynamo na Camp Nou. Wtedy się mówiło o nim, że to wschodnioeuropejski Ronaldo (ten z Brazylii oczywiście xd). W prime najlepszy napastnik na świecie.
  • Odpowiedz
@Depilator: pamiętam jak 4-5 lat temu ktoś zrobił z tego znalezisko i to trafiło na główną (chyba nawet z płomieniem), ale nostalgłem wtedy… ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz