Wpis z mikrobloga

Imo ja bym na miejscu Tuska zbudował te CPK, bo to jednak spora inwestycja dla Polski i warto ją kontynuować, a jaki by był kwik pisowców, gdyby ich straszenie, że Tusk nie wybuduje CPK legło w gruzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #sejm #cpk
  • 7
@smilealittlebit: No właśnie audyt jest słuszny. Ale pisowcy już szerzą narrację, że CPK na pewno zostanie uwalony. Ta sama sytuacja była z elektrownią atomową, gdy był fake news, że jej lokalizacja zostanie przesunięta i wtedy wszyscy z góry założyli, że na pewno tą elektrownię uwalą.
ale nikt nie powiedział, że CPK nie powstanie


@smilealittlebit: powiedział, powiedział, jak najbardziej. Mam rzucić kilkoma cytatami?

Póki co jest audyt - uważasz, że niesłusznie? Spółka CPK istnieje kilka lat, kosztowała miliony, i zrobione NIC w kwestii CPK.


@smilealittlebit: CPK kosztowała już nawet nie kilka milionów, a kilka miliardów. I to, że "nie zrobiono nic" przemilczę, bo to w najlepszym razie rażąca niewiedza.
@smilealittlebit:

Wywiad z Leszczyną:

"Projekt umrze śmiercią naturalną. Jak promy, drony i luxtorpedy premiera Morawieckiego... Nie będziemy też siłą zabierać ludziom ich własności, żeby zbudować Centralny Port Komunikacyjny. Nie ma żadnych dowodów na to, że ta inwestycja przyniesie państwu czy obywatelom jakikolwiek zysk" – stwierdziła parlamentarzystka. Potwierdziła to jeszcze odpowiedzią na pytanie, czy "po wyborach koniec projektu CPK"? "Absolutnie tak" – zadeklarowała."

https://dorzeczy.pl/opinie/477666/leszczyna-wygrana-po-to-koniec-cpk.html

Wywiad z Frysztakiem:

"Konrad Frysztak wiceprzewodniczący klubu Koalicji
waro - @smilealittlebit: 

Wywiad z Leszczyną:

"Projekt umrze śmiercią naturalną. Ja...

źródło: F6dK7AGXUAADmhR

Pobierz
@smilealittlebit Jak to nic? Zrobiono MNÓSTWO papierkowej roboty. Oczywiście na pewno były jakieś dziwne wałki ale w spółce CPK pracowało wielu specjalistów którzy za PiS nie przepadają i robili swoje