Wpis z mikrobloga

Podsumowując:
- Stanowski przed wyborami chciał wyemitować na Kanale Sportowym materiał uderzający w Donalda Tuska/KO, ale pomysł ten został zablokowany przez pozostałych udziałowców,
- Stanowski odszedł z Kanału Sportowego ze względu na "spór ze współpracownikami" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- Stanowski założył Kanał Zero, na którym do spółki ze swoim kumplem Mazurkiem, pseudodziennikarzem znanym z bardzo wybiórczego traktowania swoich rozmówców, zwłaszcza jeżeli mają oni konotacje z partią polityczną o przewrotnej w stosunku do ich działalności nazwie "Prawo i Sprawiedliwość", prowadzą program polityczny, a już w pierwszym odcinku szerzyli fake newsy dotyczące przejęcia TVP oraz dyskredytowali Marszałka Sejmu,
- jednym z pierwszych materiałów na kanale był wywiad z Andrzejem Dudą. No normalnie stary, po prostu założyłem sobie nowy kanał na YouTube i zapytałem prezydenta, czy nie chce u mnie wystąpić, a on, że spoko, bo w górach i tak śniegu nie ma ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Oczywiście nie muszę dodawać, że w wywiadzie zabrakło realnie trudnych pytań, ale za to dowiedzieliśmy się, czy Duda sam kupuje pasztetową xD
- Stanowski odwiedzał siedzibę Orlenu aż 9 razy w ciągu ostatnich czterech lat. Pewnie dlatego, żeby w najmniejszych detalach dogadać szczegóły projektu Kierunek Tokio ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
- pis0wski aparatczyk odpowiedzialny za zarządzanie armią internetowych trolli broni, Dariusz Matecki, wypuścił materiał, w którym broni Kanału Zero jako niezależnego kanału, który nie jest pod butem żadnej z opcji politycznych xD No patrzcie państwo, jak im nagle zależy na niezależnych twórcach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jak o czymś zapomniałem, to śmiało piszcie w komentarzach

#kanalzero #kanalsportowy #stanowski #bekazpisu #polityka
Psychopathy_Red - Podsumowując:
- Stanowski przed wyborami chciał wyemitować na Kanal...

źródło: xd

Pobierz
  • 73
@Psychopathy_Red: zapomniałeś jeszcze o tym

- Chciałbym zobaczyć jak to jest być kandydatem na prezydenta, a nie da się tego zrobić inaczej niż startując w wyborach na prezydenta, w związku z czym, zamierzam to zrobić. Słuchałem pana prezydenta przez cały wywiad i się zastanawiam: doradza mi pan, czy nie? - zapytał gospodarz programu.


- Doradzam. Jeżeli rzeczywiście jest poważna grupa ludzi, która chce, żeby był pan kandydatem... - mówił prezydent Andrzej
@Psychopathy_Red: ja tam nigdy nie wnikałem w którą stronę sympatie ma ten kanał, ale jeżeli jest tak jak piszesz i PiS oddało (bo musiało) TVP ale za to uciekli trzy długości do przodu biorąc najpopularniejszy (tak wnioskuję) kanał i twarz polskiego YouTubowego dziennikarstwa, to ja ich serio szanuję.
@Psychopathy_Red: Jedno z nielicznych mediow, ktore jest w miare bezstronne i nie jedzie po pisie i wykopki sie zesraly. Wykopki chialyby, zeby wszystkie media mowily jednym glosem. Jak wybiorcza,onet, tvn i tvpo. Wiwat tusk!
@Psychopathy_Red dodałbym dziwną relację komentarzy na kanale, które są skrajnie anty rządowe i sprzyjają prawicy. Druga strona medalu to rzekome zatrudnienie osób anty PiS ale wg mnie są one tam bardziej na doczepke, ponieważ narracja ma pokazywać, że PiS wcale taki zły nie był a już na pewno PO się specjalnie od niego nie różni poza licznymi lewackimi odchyleniami (a to sami widzicie na przykładzie np K. K. Piotrowskiej bo u nas
Podsumowując:

- Stanowski przed wyborami chciał wyemitować na Kanale Sportowym materiał uderzający w Donalda Tuska/KO, ale pomysł ten został zablokowany przez pozostałych udziałowców,

- Stanowski odszedł z Kanału Sportowego ze względu na "spór ze współpracownikami" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

- Stanowski założył Kanał Zero, na którym do spółki ze swoim kumplem Mazurkiem, pseudodziennikarzem znanym z bardzo wybiórczego traktowania swoich rozmówców, zwłaszcza jeżeli mają oni konotacje z partią polityczną
- pis0wski aparatczyk odpowiedzialny za zarządzanie armią internetowych trolli broni, Dariusz Matecki, wypuścił materiał, w którym broni Kanału Zero jako niezależnego kanału, który nie jest pod butem żadnej z opcji politycznych xD No patrzcie państwo, jak im nagle zależy na niezależnych twórcach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Psychopathy_Red: definicja niedźwiedziej przysługi xD Nie wiem czy dla reputacji osoby publicznej może być coś gorszego, niż filmik z pochwałami ze
@stan-tookie-1 nie do końca rozumiem co próbujesz powiedzieć połowa z nich to prowadzący? Nie każde medium musi być w 100% tubą propagandową.

Patrz programy jak 1z10 xd Sznuk myślisz że dawał #!$%@? czy PiS jest czy go nie ma?
co próbujesz powiedzieć


@GajuPrzegryw: to że gość pominął elementy dowodzące że to nie jest jednostronny kanał yt, własnie pokazał jakby byli w 100% tubą propagandową. albo to zrobił celowo bo po prostu chce zmanipulować ludzi którzy go nie śledzą, albo z jakiegoś powodu wytłumaczył sobie że te rzeczy, które wymieniłem, są jakoś do wytłumaczenia i byłem ciekawe jak.

patrz programy jak 1z10 xd Sznuk myślisz że dawał #!$%@? czy PiS jest
@Psychopathy_Red #!$%@?. Obejrzalem ten wywiad i wykopki przesadzaja. W kazdym juz widza agenta PiSu. Ok, Mazurek ma swoje za uszami, ale nastepnego dnia wyszlo 1.5h #!$%@? Mellera po PiSie na tym kanale. I jak to ma byc tuba? Raczek tez narzekal na poprzednia wladze w swoim programie.
- Stanowski odwiedzał siedzibę Orlenu aż 9 razy w ciągu ostatnich czterech lat. Pewnie dlatego, żeby w najmniejszych detalach dogadać szczegóły projektu Kierunek Tokio ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Psychopathy_Red: Dokładnie, a ustalenia w sprawie wyborów kopertowych będziemy sobie wysyłać na prywatne skrzynki email ( ͡º ͜ʖ͡º)
odcinku szerzyli fake newsy dotyczące przejęcia TVP


@Psychopathy_Red: przecież powiedział prawdę. Sąd odrzucił wniosek Zemły o wpis do KRS, że jest prezesem rady nadzorczej ponieważ radę ustala KRRiT lub RMN. Więc Zemła kłamał mówiąc, że jest prezesem. Idąc tym tokiem każdy bezdomny mógłby wejść do TVP i mówić, że jest nowym prezesem.