Wpis z mikrobloga

@Vedar: Na wykopie nie raz czytałam narzekania na kobiety, że nie mają zainteresowań, więc to chyba normalne, że pasja to coś pozytywnego. A że ludzie mają różne wymagania i fetysze, to widocznie są i tacy, których w drugiej osobie jarają pasje. Ja też tak zresztą mam, że ciągnie mnie do osób, które mają podobne hobby i lepiej się z nimi dogaduję.
@Vedar: jesteśmy zwierzętami, przy pierwszej lepszej okazji baba cie zdradzi z hiszpanem czy innym habibi. To jest natura a nie sztuczna kultura. Wyglądem, samczym zachowaniem taki hiszpan dominuje, a to pociąga kobiety. Jeżeli z pasji nie idą pieniądze to dla kobiety g nie pasja.
@Kebab_po_browarze: jeżeli mongołka ma do wyboru samca alfę mongoła lub hiszpana to wybierze rasowego hiszpana a nie mongoła. Dzisiaj kobiety mają internet, seriale, widzą jakie są różnice, dzisiejszy alfa polak odstaje od przeciętnego hiszpana czy nawet turka. Wymaganian rosną.
@Kebab_po_browarze: wyciągasz skrajności, różnice w większości przypadków są na korzyść hiszpana czy habibi. Generalizowanie na podstawie skrajności. Tak będą wyjątki, ale takich samców mongołów będzie kilka procent, a i tak są na równi z ogromną ilością % hiszpanów habibi.