Wpis z mikrobloga

#warszawa właśnie odebrałem pismo ze #strazmiejska i się okazało, że według nich takie parkowanie ma w zapasie 1.5m #osiedlowykonfident i umorzyli sprawę ze względu "brak jest danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia wykroczenia"
#afera
PS w komentarzu wrzucam drugie zdjęcie gdzie według SM samochód zaparkował prawidłowo #panstwozdykty
SzybkiBLN - #warszawa właśnie odebrałem pismo ze #strazmiejska i się okazało, że wedł...

źródło: IMG_20240205_172619

Pobierz
  • 7
@SzybkiBLN: Straż miejska wszędzie taka sama - zasadniczo brak jest danych dostatecznie uzasadniających posiadanie przez jej funkcjonariuszy umiejętności podstawowego rozumowania. Fakt, że nie nadają się nawet do pilnowania chodników o czymś świadczy. Kiedyś już opisywałem, jak strażniczka uciekała przede mną na ul. Jasnej w Warszawie - przy samej Filharmonii, bo zwróciłem uwagę, że wypadałoby zrobić coś z autem zaparkowanym niemal na samym przejściu dla pieszych na obszarze wyłączonym z ruchu. Uciekając
brak jest danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia wykroczenia


@SzybkiBLN: A ta linia ciagla to jest po co? Zeby ja przekraczac?

Bo mi to wyglada na miejsca postojowe. Trza by isc na poczatek i zobaczyc czy ne ma czasem tabliczki T30a

"Tabliczka T30a wskazuje kierującemu, w jaki sposób należy zaparkować samochód. Tabliczka T30a nakazuje ustawić samochód czterema kołami na chodniku, równolegle do krawędzi jezdni."

Fajnie by bylo jakby byla :)
@SzybkiBLN: No to pieknie - mamy podstawy zeby twierdzic ze zostalo zlamane prawo

"równolegle do krawędzi jezdni"

Jak to bylo rownolegle to glaby z SM chyba na szkole kamieniami rzucali :)
@SzybkiBLN weź pisz skargę na email na taką decyzję. Całe życie mieszkałem w Krakowie ale przeprowadziłem się do mniejszego w okolicy, korzystając z uprzejmiedonosze.net czuje, że pozysykalem dobrego ziomka komendatnat SM. Dostaje zgłoszenie, wysyła pisemko, i cyk mandat. Nie musi łazić i moknąć. Większość zgłoszeń to mandaty karne, zdążają się pouczenia. Za to w Krakowie to nie działa, wyślesz przez uprzejmiedonosze.net i kaza Ci osobiście zgłosić w komendzie. Abusrd.