Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zaprojektowałem dość proste, geometryczne #logo dla swojej #firma (w formie szkicu długopisem).

W jaki sposób mogę dość precyzyjnie je odwzorować w formie profesjonalnego logo z nazwą firmy, w formatach możliwych do wykorzystania na stronie internetowej i na wizytówkach?

Nie mam żadnych umiejętności graficznych, na Fiverr logo kosztuje 30-50$, ale nie odwzorowuje tego konkretnego pomysłu (wykorzystującego relację między kształtem geometrycznym i literą).

#grafika #ilustracja #photoshop #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zaprojektowałem dość proste, geometryczne #lo...

źródło: logos-21-77-

Pobierz
  • 4
Mogę polecić ci darmowego Gimpa


@ApuNahasapeemapetilon: Gimp służy do grafiki rastrowej. Nie nadaje się do profesjonalnego projektowania logo.

@mirko_anonim: Zrobię ci profesjonalnie zwektoryzowane logo na podstawie screena, opcjonalnie z wariantami kolorystycznymi, projektem wizytówki i co sobie zamarzysz i nie wezmę za to miliona cebulionów. Zapraszam na priv.

PS. Napis powinien być większy względem sygnetu.
@Logytaze: Jestem amatorem, dlatego użyłem Gimpa, ale muszę przyznać, że jak na narzędzie, które do tego się nie nadaję, to logo wyszło całkiem nieźle, dobrze wyglądało zarówno w druku, jak i na stronie www. Oczywiście, jak ma być profesjonalnie, to lepiej użyć odpowiednich programów graficznych, lub skorzystać z usług specjalistów w tej dziedzinie.