Wpis z mikrobloga

@SzubiDubiDu: Twój wpis jest żenujący. Nie masz zielonego pojecia czym jest tesla. Ręce mi opadły jak przeczytałem, że nie wiesz jaka wersja wyposażenia stoi w salonie. Jedno pytanie do sprzedawcy i byś wiedział, że wszystkie wersje są tak samo wyposażone, a te słabsze maja gorsze audio. Tak samo kolorów do wyboru jest tak mało i są tak podstawowe że nie ma problemu z oceną ich wyglądu przez monitor.

Narzekasz na yoke?
@cwlmod: przeczytałeś na szybko i nawet nie zauważyłeś fragmentu gdzie właśnie brakowało mi sprzedawcy xD

co do oceniania przez monitor mogę ci jebnąć 2 godzinny wykład o palecie rgb, srgb i czemu monitor gówno pokazuje jak dany przedmiot wygląda w realu

ale za to wcale nie wyłapałeś żartu w postaci "smartfona" sony erricson na ładowarce indukcyjnej
@SzubiDubiDu: Coś napisałeś o nawijaniu makaronu na uszy przez sprzedawców. Powiedziałem że przestałem się skupiać jak zobaczyłem jakie homosovieticus i tekst o wyposażeniu tesli.

Nie, nie możesz mi zrobić wykładu bo już ci opisałem jak sytuacja wygląda, a patrzenie na próbki lakieru jest tak samo mało sensowne. Plus taki że w salonie masz maci od Apple, a tam są wystarczająco dobre kolory.

Nie, nie wyłapałem żartu bo rozpisałeś się o jakiś
@SzubiDubiDu: No nie. Obiektywnych recenzji jest mało. Najwięcej jest hejtujący lub wychwalających w niebiosa.

Zrobiłem odcinkowy opis moich testów elektryków w grudniu zeszłego roku. Wyszukaj w googlach mój nick i hasło tesla/mach-e to się dowiesz jak to wszystko wygląda bez cukierowania i lania żółci.

Trochę ogarniałem ten temat i naprawdę dużo już wiem, choć ofc nie wszystko. @PiotrFr jest najlepiej ogarnięty na wykopie razem z @assninja (ten nawet ma teslę).

Reszta