Wpis z mikrobloga

Czy ich #!$%@?ło w tej Biedronce już, kupujesz jedną rzecz a paragon na pół metra bo musi się diss na Lidla wydrukować xD
  • 74
  • Odpowiedz
@onepnch: ch*j z paragonami. Ja ostatnio kupiłem brokuł na promce, po zrobieniu zupy okazało się, że w mojej zupie robaki pływają, były na brokułach (,)
  • Odpowiedz
  • 48
@Staraagrafka

Robię ostatnio akcje protestacyjną. Jak dostaję taki paragon to diss odrywam I zostawiam kasjerce na blacie. Czasami jak jest dużo ludzi to ostentacyjnie rzucam na ziemię.


zapomniałeś dodać na końcu że wszyscy mają to w dupie.
  • Odpowiedz
@onepnch: Warto jeszcze dodać, że papier termiczny stosowany w drukarkach paragonowych to jedna wielka bomba bisfenolowa, która przenika do naszego organizmu przez skórę. Wydając nam tak długie paragony tylko zwiększają dawkę tej substancji z którą musimy mieć styczność
  • Odpowiedz
@onepnch ale ty pij przez papierowa, rozwalając się słomkę i ratuj świat, podczas gdy korporacje se robią dissy na długich paragonach marnując zasoby
  • Odpowiedz
Nie czytam ale to marnotrawstwo tuszu i papieru


@onepnch: mam nadzieje, że za to Ty dokładnie posegregowałeś swoje śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@onepnch biedronka ogólnie jest nieźle #!$%@?. Pracownikom przenieśli cały system na ich bzdurne aplikacje webowe, które działają jak krew z nosa. Chcesz urlop? Aplikacja. Chcesz grafik? Aplikacja. Chcesz pobrać pasek z wypłaty? Inna aplikacja + inne dane do logowania + potwierdzenia z kodów SMS.

Ogólnie syf i #!$%@? jak w sklepach XD ja nie wiem, pracuje tam wiele starszych kobiet, które nie ogarniają komputerów jakoś bardzo i potem płacz.
  • Odpowiedz