Wpis z mikrobloga

@AntyKuc wydaje mi się, że ogłoszą, że gry które były dostępne na wszystko jak cod, Wolfenstein czy Minecraft beda dalej wydawane na wszystko, a gry typu halo, Forza będą tylko na Xbox eko system... Zresztą nawet jak by wydali wszystko ma PlayStation to fajnie by było jak by gry z ps były dostępne również na Xbox
  • 0
@Pan_Orama:

fajnie by było jak by gry z ps były dostępne również na Xbox

No fajnie, ale Sony nie zrobi tego z dobroci serca. Microsoft robi to dlatego, że kasa przestaje się zgadzać.
Zresztą nawet jak by wydali wszystko ma PlayStation to fajnie by było jak by gry z ps były dostępne również na Xbox


@Pan_Orama: odwazne zalozenie ze xbox bedzie jeszcze istniec xdd

Na pierwszy rzut leci naczelny klockarz czyli koksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AntyKuc: to jest karate koksu z ppe.pl? xdd

@AntyKuc : chyba błędnie zakładasz, że ludzie mają smutne życia i na bieżąco screenują wpisy
@AntyKuc: nie no najgorsza nagonka to byla w okolicy premiery. Na kilka miesiecy przed klockarze tutaj szaleli, pierwsze otrzezwienie przyszlo tuz po premierze gdy w multiplatformach poteżny xbox wypadal slabiej od ps5. Warto też przypomnieć jakie copium tutaj leciało, gdy Phil zbawca marki wydał pierwszą w historii konsole bez dedykowanych gier na wyłączność (nawet Mattrick zaklepal pare exów na start oraz kolejne lata życia xone). Jeśli faktycznie ogłoszą wydawnie swoich gier
@SmugglerFan : To są wycieki z przesłuchań w sprawie przejęcia ABK? No to nic dziwnego, że umniejszał rolę chmury, żeby pokazać się w roli tego 'słabego', a nie rzekomego monopolisty.

Niżej ktoś wrzucił cytat z Nadelli, że Fortnite na xCloud sprawdziły 4 mln graczy.

No i nie dziwi mnie, że w dłuższej perspektywie nie było wielu chętnych żeby grać w Fortnite w chmurze, bo kto chciałby grać w chmurze w grę multiplayer,
No i nie dziwi mnie, że w dłuższej perspektywie nie było wielu chętnych żeby grać w Fortnite w chmurze, bo kto chciałby grać w chmurze w grę multiplayer, skoro może ją ZA DARMO pobrać na niemal każde urządzenie i nie mieć żadnych opóźnień i spadków jakości.


@Beeercik: dzbanie, nawet nie przeczytales. apple wyrzucilo fortnite'a ze sklepu, NIE MOGLES GO POBRAC TYPIE i microsoft sie spodziewal ze wtedy beda miec sporo chetnych
microsoft sie spodziewal ze wtedy beda miec sporo chetnych z urzadzen apple na granie w fortnite'a na ich chmurze a tak sie nie stalo


@SmugglerFan : Nie stało bo chmura ssie do grania online, trzeba być już naprawdę zdesperowanym, żeby się na to decydować, a już szczególnie w takiej szybkiej grze jak Fortnite.

Sony


Sony nie ma własnej infrastruktury na taką skalę, musi korzystać m.in. od tej od Microsoftu, więc im tym
@SmugglerFan : Nie stało bo chmura ssie do grania online, trzeba być już naprawdę zdesperowanym, żeby się na to decydować, a już szczególnie w takiej szybkiej grze jak Fortnite.


@Beeercik: wiem, no i co z tego? na komorce tez sie #!$%@? gra a jakos duzo ludzi tak gra np. w fortnite.

No tego też nie rozumiem, ale dla mnie to dobra informacja bo im dłużej będziemy odwlekać granie w chmurze tym
@SmugglerFan: takie potężne inwestycje w chmurze, że na reddit ludzie żalą się, że pokazuje im czas czekania 40 minut XD rozumiem, że wobec kiepskiej sprzedaży konsol musieli coś wymyślić jak nałapać ludzi na abonament na starocia i indyki, ale jak to typowy MS zatrzymali się gdzieś po środku bo jednak klient detaliczny to nie to samo co wciskanie usług korporacjom z nielimitowanym budżetem
@SmugglerFan : No napisałem to w kontekście zamykania xClouda bo to był główny powód blokady zakupu ActiBlizz - potencjalny monopol Microsoftu na rynku chmury (co swoją drogą było idiotyczne xD) więc ludzie z Microsoftu ciągle się żalili jak to są w tyle za wszystkimi innymi.
No i faktycznie są bo Geforce działa dużo lepiej, ale to nie znaczy, że MS odpuści ten rynek.

No i druga sprawa - GeForceNow w tym pakiecie
@Beeercik: to w koncu zgadzasz sie z tym ze "Microsoft reduced investment in XCloud to "zero" last year" czy uwazasz ze spencer klamal o tym?

No i druga sprawa - GeForceNow w tym pakiecie 1080p kosztuje tyle samo (6zł mniej) co Game Pass Ultimate zawierający : ~400 gier, Game Pass PC, Game Pass Xbox, EA Play i xCloud - no musi to wpływać na jakość obu usług, nie ma siły żeby