Wpis z mikrobloga

Instalacja co - to zazwyczaj jest woda ( ͡° ͜ʖ ͡°) które piętro? Interesuje mnie czy jest to pierwsze bądź ostatnie.
  • Odpowiedz
@kamilzrzeszowa: Generalnie ten czarny plastik to korek, odkręcisz go np. łapiąc kombinerkami lub kluczem hydraulicznym albo szwedem/francuzem. Tylko najpierw zakręć zawór główny, bo z tego po prostu poleci od razu strumień którego nie opanujesz. Potem wkręcasz w to zaworek żeby móc korzystać.

Ale to co najmniej dziwne, żeby to miało być "jedyne źródło wody w łazience". :) Podejrzany jest też czerwony kolor otuliny. Jesteś pewny, że to nie jest nic związanego
  • Odpowiedz
@kamilzrzeszowa: Przyszło mi do głowy, że może to jest miejsce gdzie docelowo masz później podłączyć sobie boiler i dalej rozprowadzić wodę na własną rękę? To by tłumaczyło też obecność gniazdka. Ale nie spotkałem się jeszcze z tym, żeby w mieszkaniu oddanym przez dewelopera nie było rozprowadzonej hydrauliki.
  • Odpowiedz
@Palinkka: Po wpisaniu w Google'u "Kamil z Rzeszowa" okazuje się, że strach mieć tak na imię w tym mieście. Ciągle jakiś tam ginie. Myślę, że dalsze losy naszych hydraulików pozostaną tajemnicą.
  • Odpowiedz