Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki. Dawno temu pisałem opowiadania, zacząłem nawet pisać książkę. Później dopadła mnie proza życia, masa obowiązków i zarzuciłem ten temat. Po latach odwyku i terapii chciałbym do tego wrócić. Myślę, że to dla mnie dobry sposób na radzenie sobie z emocjami. Jednak mam potrzebę wyjścia z tym na świat. Znacie jakiś portal, gdzie można wrzucać opowiadania, książki, rozdział po rozdziale, które mogą trafić do potencjalnie zainteresowanych osób takimi grafomańskimi wypocinami? #pisanie #literatura #pasja
  • 4
  • Odpowiedz
@RabarbarowyRewolwer: Najpierw napisz tego z kilkanaście choćby "do szuflady", a dopiero potem szukaj gdzie to opublikować. Znam temat, sam w dzieciństwie (do ~13 roku życia) pisałem różne wiersze, opowiadania, potem dopadła mnie proza życia (jak większości ludzi) i po kilkunastu latach przerwy też chciałem powrócić. No i też zacząłem szukać miejsc, gdzie mogę opublikować moje "nowe" wypociny, ale zanim znalazłem, to wena mi już zdążyła minąć.
  • Odpowiedz
@uefaman spoko. Pare rzeczy mam już napisanych. Parę staroci, które dalej mi się podobają też mam. No i zabieram się za kontynuację książki. Muszę przerobić to co mam, bo jestem dużo bogatszy w doświadczenia, niż kiedy ja pisałem. Dziwne uczucie przeczytać coś z czego bila chcec pożerania doświadczeń życiowych, żądza przygód, a z perspektywy czasu kładzie się na to spory cień konsekwencji. Widzę nieświadomość mnie z tamtych czasów. To trochę jak by
  • Odpowiedz