Wpis z mikrobloga

Ale kisne z pisowcow i kryptopisowcow z konfy XD

EURO 2012 przyznano Polsce w 2007. Do 2012 wybudowano w ciul autostrad, ekspresówek, dworców i stadionów. W czasie kryzysu Lehman Brothers.

PiSowcy w 8 lat przewalili kilka miliardów na CPK i jedyne co im się udało osiągnąć to - uwaga - MASTER PLAN XD Nawet łopaty nie wbili i to w szczycie hossy. XD Jeszcze sponsorzy ołtarzy i pikników propagandowych mają czelność grać kartą “chyba nigdy nic nie budowaliście” i “nie można przerywać budowy!” XD No nie można, bo jej nie ma, wy pierdzielone pijawki pieniędzy podatnika.

#cpk #polityka #bekazprawakow
Gluptaki - Ale kisne z pisowcow i kryptopisowcow z konfy XD 

EURO 2012 przyznano Pol...

źródło: IMG_9577

Pobierz
  • 50
Dobra idioci, a teraz fakty

To w skrócie przedstawiony proces dla jednego głupiego odcinka


@aei9077: typowy leming jest typowy XD Najpierw zwyzywam, później wyjmę jeden wygodny fakt i będę sobie z nim dyskutował xD Najbardziej podoba mi się w tym twoim wysrywie, że od decyzji środowiskowej do ukończenia budowy minęły 4 lata xD

Ja Ci przypomnę że CPK czyli tak naprawdę CPL to miało już analizy przed PiSem. A to nie
Tak patrzę na te konwulsje kryptopisowcow i mam LOTOS all over again.

Może Tusk nie sprzedał ale chciał. Może Kaczyński nie chciał ale musiał.

To samo z euro i CPK.

Może i Tusk wybudował ale nie wszystko! Może Kaczyński nic nie wybudował ale chciał!

XD
@Gluptaki Od siebie dodam, że za to dumnie pobudowali terminal lotniczy w Radomiu. Dwa razy! Tacy są świetni w budowaniu, że pierwszy musieli wypieprzyć. I to na lotnisku, z którego latały samoloty głównie do Ukrainy.
Nawet łopaty nie wbili i to w szczycie hossy. XD


@Gluptaki: to strasznie idiotyczny argument, lepszym jest:
-nawet nie stworzyli projektu wykonawczego, bez którego nie ma możliwości wbić łopaty
@Gluptaki: Nie wiem gdzie wy tam mieszkacie, ale znam dużo ludzi z terenów CPK i bardzo często tam bywam. Chałupy im wykupili za bezcen, pola uprawne też, dróg nie remontują, nowe wytyczają. Chałupy są rozbierane, geodeci biegają po tych polach. Jak dla mnie to tam ta budowa to już się zaczęła i to dość dawno.
budowa tych autostrad to jeden z większych wałów. Dziesiątki firm budowlanych w Polsce upadło przez mafię która zmontowała się pod rządami Tuska.


@robert_malkowicz: dawaj linka do wyroku i komisji, Ziobro miał 8 lat a Kamiński pegazusa. Gdzie są wyroki? Gdzie dochodzenia? Czy masz tylko filmik na YouTube? A może po prostu pisowcy są tak skuteczni w szukanie przestępców jak w “budowanie” CPK?
@Gluptaki: ale ty robisz to z premedytacją, czy nie ogarniasz. wrzucasz mapę planów, a połowa z tych planów ukończyła się znacznie później niż zakładano, niektóre nie są skończone do dziś. a ty mówisz, że @aei9077 sobie wybiera jeden maleńki niereprezentatywny fakt
@WUJICO: dokladnie, w 5 lat nie udało się zbudować ani stadionu w Wwie, ani w Gdańsku, ani wyremontować dworców, ani wybudować pasa na A18, ani rozbudować kulczykowki, amber też nic się nie powiększyła, a4 to w ogóle, no i orliki nie istnieją. No nic się nie dało, bo jak PiS pokazał samo pisanie wniosku środowiskowego musi zająć co najmniej 7 lat xD

Teraz jeszcze czekam na kolejny ulubiony argument, BO TO
Gluptaki - @WUJICO: dokladnie, w 5 lat nie udało się zbudować ani stadionu w Wwie, an...

źródło: IMG_9578

Pobierz
A może po prostu pisowcy są tak skuteczni w szukanie przestępców


@Gluptaki: a bo akurat pisowcom na tym zależało...
Ogólnie skazano figurantów i jakieś firmy pośredniczące. Problem w tym, że Ministerstwo musiało sobie z tego zdawać sprawę, a nic nie zrobiło. W takich tematach ciężko komuś konkretnego coś udowodnić, sądy działają jak działaj. Mimo to skutki widać i miliony niewypłaconych pieniędzy polskim firmom to fakt. Potem się dziwicie dlaczego ludzie nienawidzą
to może ja trochę się postaram - chodzi o brak pasa awaryjnego, krótkie pasy rozbiegowe, sporo za małe promienie łuków poziomych.


@kierownik_niczego: to słabo się postarałeś, bo tam wszędzie jest pas awaryjny, takie to wy jesteście śmieciowe "eksperty"