Wpis z mikrobloga

Ale kisne z pisowcow i kryptopisowcow z konfy XD

EURO 2012 przyznano Polsce w 2007. Do 2012 wybudowano w ciul autostrad, ekspresówek, dworców i stadionów. W czasie kryzysu Lehman Brothers.

PiSowcy w 8 lat przewalili kilka miliardów na CPK i jedyne co im się udało osiągnąć to - uwaga - MASTER PLAN XD Nawet łopaty nie wbili i to w szczycie hossy. XD Jeszcze sponsorzy ołtarzy i pikników propagandowych mają czelność grać kartą “chyba nigdy nic nie budowaliście” i “nie można przerywać budowy!” XD No nie można, bo jej nie ma, wy pierdzielone pijawki pieniędzy podatnika.

#cpk #polityka #bekazprawakow
Gluptaki - Ale kisne z pisowcow i kryptopisowcow z konfy XD 

EURO 2012 przyznano Pol...

źródło: IMG_9577

Pobierz
  • 50
typowy leming jest typowy XD Najpierw zwyzywam, później wyjmę jeden wygodny fakt i będę sobie z nim dyskutował xD Najbardziej podoba mi się w tym twoim wysrywie, że od decyzji środowiskowej do ukończenia budowy minęły 4 lata xD


@Gluptaki: Patrząc na twoje wysrywy to bardzo dobrze zrobiłem, że zwyzywałem. Idioto, po pierwsze nie mieści ci się w głowie że mi nie chodzi o jakiś tam #!$%@? PIS tylko o to, że
to teraz pokaż gdp per capita oraz bilans handlowy to pogadamy xd


@Desire22: Pokazałem ci najbardziej miarodajne dane na temat poziomu inwestycji (o tym dyskutujemy) w Polsce za czasów tych neokomuchów z PiS. Socjal, PKB nakręcane konsumpcją i skandalicznie niski poziom inwestycji w odniesieniu do naszego otoczenia gospodarczego. W odniesieniu do EU za poprzednich rządów PO mieliśmy najwyższy wzrost PKB i poziom inwestycji w średniej EU co zapewnia zrównoważony rozwój.
Chcesz
@Gluptaki
To nie jest zabawne nic a nic.
Wczoraj zawrotne 30 kilka kilometrów DK10 które dzieli brzydgoszcz i toruń pokonywałem skromne niespełna 3 godziny ( ͡° ʖ̯ ͡°)