Wpis z mikrobloga

Ten moment gdy nikt jeszcze tego wywiadu nie widział/słyszał, a całe środowisko dojrzałego dziennikarstwa zdążyło go skrytykować.


@wojna: Przecież nie za treść wywiadu go krytykują, ale oczywiście musiałeś fikoła trzasnąć, by pielęgnować oblężoną twierdzę, co?
  • Odpowiedz
No wiadomo, że za sam fakt, że tam pojechał :D


@wojna: No tak. Słyszałeś o czymś takim, jak platformowanie? Jaką ty właściwie widzisz korzyść z tego, że Putin sobie poopowiada tę samą propagandę, którą zawsze opowiadał, tylko tym razem uwiarygadnianą przez amerykańskiego dziennikarza? Raczysz wyjaśnić?
  • Odpowiedz
  • 1
@wstanczyk: Korzyść? Lubie oglądać co mi się podoba, taką mam korzyść, że korzystam z wolność wyboru.
Żaden wybitny umysł ze strony ze śmiesznymi kotkami, tv, kabaretu czy polityki, nie będzie mi narzucał co mam oglądać a czego nie, co jest dla MNIE dobre a co nie :D

Ale przecież Ty nie musisz oglądać tego wywiadu bo jak pisałem wyżej, ten wywiad obejrzą jedynie fajnokremlacy i ONUCE, czyli jakieś >100mln osób :D
wojna - @wstanczyk: Korzyść? Lubie oglądać co mi się podoba, taką mam korzyść, że kor...

źródło: TC

Pobierz
  • Odpowiedz
Korzyść? Lubie oglądać co mi się podoba, taką mam korzyść, że korzystam z wolność wyboru.


@wojna: Ah, czyli wprost sam przyznajesz, że to dobre, bo po prostu przesłanie ci pasuje. No tak się spodziewałem xd

Ale przecież Ty nie musisz oglądać tego wywiadu bo jak pisałem wyżej, ten wywiad obejrzą jedynie fajnokremlacy i ONUCE, czyli jakieś >100mln osób :D


Ja też obejrzę pewnie, co nie zmienia faktu, że to dalej będzie
  • Odpowiedz
@wstanczyk: masz ten sam problem co ja miałem przedstawiasz argumenty rzetelne a 2 strona pisze dyrdymały - ci byś nie napisał zawsze zbiją Cię argumentami z tylnej części ciała … gratuluję siły :)
  • Odpowiedz
  • 0
@mrgcypher: ale już, spokojnie. Wszyscy wiemy, że obejrzysz wywiad, tylko się nikomu nie przyznawaj. Włącz sobie przypomnienie na konkretną godzinę, aby już jutro mieć o czym pisać :)
  • Odpowiedz