Wpis z mikrobloga

@legendaYakuzak2115: nie oceniam. Ale poprostu nierozumiem. Czy to sprawia Ci przyjemność? Po pierwsze wyobrażam sobie że damskie ciuchy są dla chłopa niewygodne po drugie i tak nie wyjdziesz w tym na ulicę. Jaki jest w tym sens?
@legendaYakuzak2115: już mam swoje lata więc ciężko mi to zrozumieć. To zależy od preferencji seksualnej czy nie jest skorelowane? Nie boisz się spojrzeń obcych ludzi czy na tym ci zależy? Czego oczekujesz od ludzi kiedy jesteś tak ubrany?
@legendaYakuzak2115: i tego właśnie nie rozumiem. Skąd w was mlodych taka mocna chęć wyrażania siebie? I co przez to rozumiesz? Żebyś mnie źle nie zrozumiał. W dupie mam jak kto wygląda i co robi jeśli nikogo nie krzywdzi. Jestem poprostu ciekawy opinii ludzi takich jak ty.
@rafal4432 poprostu nie czuje się facetem,chciałbym być dziewczyną mam kobiecy temperament podoba mi się jak dziewczyny ładnie wyglądały od zawsze i też tak chcę wyglądać,jestem osobą biseksualną od 16 roku życia,chce się wyrażać bo potrzebuje wolności a nie chować się jak szczur i czuć strach,chce czuć że moje życie należy do mnie nie do opini społeczeństwa
@legendaYakuzak2115: I w sumie dobrze, ja zawsze miałem wywalone co ktoś obcy o mnie myśli. Tylko że ja obrywałem za swoje poglądy. Pochodzimy z dwóch różnych światów (w dzisiejszych czasach mogli by nas nazwać wrogami) tylko że to nieprawda. Ja uważam że szczęście człowieka jest sprawą nadrzędna, jeśli to cię czyni szczęśliwym człowiekiem to wszystko jest ok. Pewnie byśmy nie zgadzali się w wielu kwestiach ale życzę Ci szczęścia i spełnienia