Wpis z mikrobloga

@robert_blaszczykowski: to niech może o CPK rzetelna debatę na 2-3h ze specjalistami za i przeciw zrobi świeżo przejęte przez PO tvp? Albo tvn? Dlaczego jakiś zalążek debaty robi kanał śliskiego Stanowskiego i propisowskiego mazurka? Wina kanału zero że wszyscy z ramienia CPK odmówili udziału? I może debata wypadła jednostronnie, i widać było że prowadzący są bardziej za, ale też i za sprawą znacznie lepiej przygotowanego Wilka.

Zreszta widzę teraz dokładnie takie
@Gronbarr: wydaje mi się, że jadą tam zarówno po jednej jak i po drugiej stronie, vide najnowszy film commentary Stanowskiego o CPK. No ale przecież dla niektórych to Stanowski musiałby zabić Kaczyńskiego a i tak pewnie część dalej będzie myślała, że jest pro pisowski
@robert_blaszczykowski: Coś dużo ludzi ostatnio mówi że nie ufa temu dziennikarzowi. Myślałem że to normalny kanał ale jest to zrobione aby zarobić tylko. Nie wiadomo nawet skąd te wyświetlenia. Może to są boty aby reklamodawcy myśleli że to bardzo popularny kanał.
Zapraszali Laska i innych przeciwników CPK mogli przyjść. Choć tak naprawdę trzeba by było zaprosic prezesa Ryanaira bo to on de facto zdecydował ze CPK ma nie byc a PO wykonuje tylko rozkazy
@robert_blaszczykowski: Wy się zachowujecie tak samo jak konfiarze tylko w drugą stronę. Skoro pisowcy chwalą Stanowskiego to znaczy, że na 100% Stanowski jest pisowcem i CPK jest misiem PISu i jest to projekt bez sensu. I nie ważne, że zaprosili fachowców, w tym 2 sceptyków, fakt, nie byli w 100% przeciwni, ale wskaż mi rzetelną przeciwną osobę, która ma dobre argumenty żeby to nie powstało, inne niż te, które oni podali.
@robert_blaszczykowski: o to juz nie można zrobic wywiadu z prezydentem mimo ze z Kwaśniewskim, Komorowskim czy z debilem Wałęsa jakoś wszyscy robili i robia to jest ok? Albo jesteś tak ograniczony i tępy albo co bardziej prawdopodobne płacą Ci za tą propagandę. Tak czy inaczej pluję na takich śmieci