Wpis z mikrobloga

@gnomol: po pierwsze to siedzi tam mnostwo ethnics z calego swiata wiec co ci z tego, ze jakas Hinduska z Bangalore kliknie ci wysoka ocene. A dwa, ze kazdy i tak klika na pałę byle tylko nabić sobie mozliwosc bycia ocenianym. Nie rozumiem zabawy w tego typu strony czy co gorsza placenie internetowym naciagaczom za oceny geby
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Eugeniusz_Zua Ale ja nie płacę, to nie miałoby sensu. Ciekawe, bo moje noty są zawsze niskie, a jak wstawiłem wygenerowaną fotkę przystojnego gościa to były wysokie, a przeciętnego przeciętne. Nie mogę wchodzić na tindera, bo mam żonę. Poza tym chciałem tylko oceny większej liczby osób, czy jest jakaś poprawa po wizycie u barbera, ponieważ naprawdę miałem wrażenie, że wyglądam dużo lepiej.
  • Odpowiedz
@gnomol: zawsze sie zastanawiam po co ty sie tak przejmujesz. Jestes brzydki. Tak samo jak ja i sporo innych uzytkownikow tagu. Co za roznica czy bardzo brzydki czy troche. Jestesmy ponizej przecietnej. Daj se na luz, bo mam wrazenie, ze zbyt mocno to siedzi Ci w glowie, a szkoda, zebys sie przejmowal czyms na co nie masz wlasciwie wplywu. Wydajesz sie kumatym, spoko gosciem, wiec skup sie na rodzinie, zyciu i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@telemark Niestety to mało głosów, ale jednak już coś mówi. Nie wiem ile ma 5/10, ale 4/10 to granica pomiędzy 1/10 a 2/10, według podanego tam rozkładu. Ja też mam takie oceny.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.