Wpis z mikrobloga

Pani Julita Olszewska - rolniczka, a także działaczka środowisk rolniczych z Podlasia.

Opublikowała film, w którym skrytykowała skrajnie niekorzystne dla polskiej wsi posunięcia rządu Donalda Tuska i Unii Europejskiej (Zielony Ład; Fit For 90 - 2,4 bilion euro kosztów dla Polski). Wyraziła też żal w kontekście postawy Michała Kołodziejczaka, który nie broni interesów rodzimych rolników.

„Po paru godzinach od umieszczenia tego filmu, przyjechało do mnie dwóch panów (…) i powiedziało mi, że mam ten film usunąć i się na temat Michała nie odzywać, bo ja go nie znam i nie mam prawa” - relacjonuje Pani Julita. Zadzwonił do niej też sam Kołodziejczak, wygrażając, że tak nie zostawi wszelkich zniewag, jakie go spotkały!

W dniu #protest #rolnictwo liderzy społecznego buntu polskiej wsi są zastraszani! Żyjemy w dyktatorskim reżimie, w której nie można nawet skrytykować obecnej władzy z wykorzystaniem merytorycznych argumentów!

Polecam posłuchać materiału Pani Julity oraz samemu ocenić co się obecnie wyprawia. Sprawa została poruszona dzisiaj w sejmie.

#polityka #sejm #neuropa #konfederacja
brixo - Pani Julita Olszewska - rolniczka, a także działaczka środowisk rolniczych z ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-9 o 14.00.32

Pobierz
  • 10
@brixo: Ciekawi mnie co ta przemiła pani będzie uprawiać, gdy susze oraz ekstremalne zjawiska pogodowe spowodowane destabilizacją klimatu będą wielokrotnie bardziej uciążliwe niż w obecnych (już trudnych) czasach.
(_ )
co w takim razie ta kobieta powinna teraz zrobić, żebyś uwierzył w to co się wydarzyło?


@brixo: wyjaśnić jak zielony ład (ustanowiony w 2018 roku) i Fit for 90 (przedstawiony przez KE kilka dni temu) mają się do rządu Donalda Tuska.

P.S. Fit For 90 podłapał już pis i sami wiedzą że to propozycja KE ale sugerują że to wina tuska. https://www.youtube.com/watch?v=v_jXmMdZ31U Zero zdziwienia, 100% propaganda xD