Wpis z mikrobloga

Podsumujmy i przypinajmy o tym przy każdej gali, live Wardęgi czy filmach Goats.

-Federacja w dupie miała ofiary, w dupie miała wspólnika Boxdela którego los zależał od publiczności. Dla nich liczył się tylko federacja i hajs oraz pozycję jaką mają dzięki niej.

-Za wszelką cenę chcieli Konopa albo Wardęge będąc przekonani, że ich występ jest obowiązkowy żeby ta federacja przetrwała i byli w stanie spełnić oczekiwania tego który się zdecyduje.

-Oskarek w dupie miał Kontrakt z Fame i ratowanie ich, oraz ich pieniądze. Wardęga za to zwęszył pieniądze i się sprzedał. „Ale wisowie ja na odczepnego rzuciłem zaporową kwotę nie spodziewając się, że tyle mi dadzą. Długo się długo wachałem i kontrakt podpisałem bardzo późno”.
Jeśli wiedział, że w oczach federacji od jego występu jest ich być albo nie być to wiedział, że dadzą nawet gdyby mieli na tym stracić. Późne podpisanie to tylko wymówka dla upośledzonej watahy.
Tutaj tylko moja opinia i domysł nie zdziwię się jeśli wziął hajs od Boxdela żeby forsować jego szybki powrót do Fame.

Reasumując: Fame i Wardęga w dupie mają moralność, #!$%@? mają na ofiary. Dla nich liczy się tylko pozycja i pieniądze. Baxton to pionek ze słabą psychika który zrobi wszystko żeby zostać przy korycie i jest psem federacji a obecnie jeszcze zwyrola.

#famemma
  • 1
@GoodGuyChucky93: pewne jest jedno nawet jak boxdel upadnie całkowicie ze nie będzie miał siły już na nic to jeśli ktoś będzie mu robił zdjęcie to znajdzie siły żeby stanąć na palcach