Wpis z mikrobloga

@michalxd21: taki dylemat mam czy zwyzywać Cię od pisowca, czy poczekać aż ktoś inny Cię zwyzywa, bo to i tak nieuniknione wiesz o tym mordko, no ale ja to nie będę aż tak się zniżał jednak, dużo głupich rzeczy jestem w stanie napisać, ale aż tak to dzisiaj nie
z fartem
@michalxd21: ale nie zrozumiałeś mordo chyba generalnie sensu mojego wywodu myślowego, ja ani trochę nie podzielam tej narracji i nie widzę podstaw aby kogokolwiek szufladkować, bo mi to wszystko lata koło fujary generalnie, ale po przeczytaniu Twojego wpisu po prostu dla mnie oczywiste jest, że zaraz będziesz określany pisowcem przez jakichś tam wariatów wczutych, bo oni zawsze jak ktoś się nie zgadza z nimi to automatycznie odpalają ofensywę i rzucaja takimi
@michalxd21: Przykro mi dla mnie sytuacja jest bardzo prosta - można Kaczyńskiego nienawidzić, pewnie wielu wykopków by się cieszyło gdyby umarł ale jeżeli ktoś na poważnie pisze, że PiS jest pośrednikiem Kremla w Europie to jest zwyczajnym debilem.

Gdyby ktoś chciał polemizować to mogę swoją opinię uargumentować, aczkolwiek nie zachęcam do dyskusji - nie ma o czym.
Jarek który swoją karierę zbudowal na tym że mu ruscy brata zabili moze być pośrednikiem Kremla - jeśli ktoś w to wierzy to naprawdę jest gorzej niż głupi


@pieknylowca: Jarek to byl rusofobem jednego dnia w wydaniu TVN ktory #!$%@? szabelka i chce sprowadzic wojne na Polske a drugiego dnia w kolejnym wydaniu faktow byl rusofilem ktory sciaga europe wchodnia w objecia putina.
Tak wiec 2in1. i tak ludzie to lykna.
jeżeli ktoś na poważnie pisze, że PiS jest pośrednikiem Kremla w Europie to jest zwyczajnym debilem.

@Dr_Manhattan: PiS nie jest sterowany z Kremla, ale idealnie wpisuje się w definicję pożytecznego idioty i w wielu miejscach idealnie realizuje politykę Kremla - osłabianie EU, wspieranie Trumpa, gloryfikacja Orbana, flirt z europejskim alt-rightem (który siedzi głęboko w kieszeni Putina), sceptycyzm wobec zachodnioeuropejskiego modelu społeczeństwa świeckiego, budowanie „demokracji” na model wschodni.
Jarek to byl rusofobem jednego dnia w wydaniu TVN ktory #!$%@? szabelka i chce sprowadzic wojne na Polske a drugiego dnia w kolejnym wydaniu faktow byl rusofilem ktory sciaga europe wchodnia w objecia putina.

Tak wiec 2in1. i tak ludzie to lykna.


@othe2137: Tak zwany Kaczyński Schrödingera - nigdy nie wiadomo czy w danym momencie jest rusofobem czy rusofilem ¯\(ツ)/¯

Kaczyński nawet dał Polakom mapę jak to się potoczy (o czym
Dr_Manhattan - >Jarek to byl rusofobem jednego dnia w wydaniu TVN ktory #!$%@? szabel...
PiS nie jest sterowany z Kremla, ale idealnie wpisuje się w definicję pożytecznego idioty i w wielu miejscach idealnie realizuje politykę Kremla - osłabianie EU, wspieranie Trumpa, gloryfikacja Orbana, flirt z europejskim alt-rightem (który siedzi głęboko w kieszeni Putina), sceptycyzm wobec zachodnioeuropejskiego modelu społeczeństwa świeckiego, budowanie „demokracji” na model wschodni.


@NapalInTheMorning: No dobra jedziemy, w zasadzie nie widzę tutaj żadnych konkretów ani statystyk, raczej pobożne życzenia (w sumie właśnie zerknąłem na
Jarek który swoją karierę zbudowal na tym że mu ruscy brata zabili moze być pośrednikiem Kremla - jeśli ktoś w to wierzy to naprawdę jest gorzej niż głupi


@pieknylowca: może być rusofobem, straszącym Rosją, jednocześnie jedynym sojusznikiem Orbana, blokującego pomoc dla Ukraińców.
Jaro niby przeciw Rosji, ale jednak chcąc mieć władzę całkowitą w Polsce układał się z sojusznikami Kremla.
@michalxd21: to że autor tego tweeta jest idiotą to wiadome, ale jak mają ludzie nie myśleć, że coś jest nie halo jak pisowcy ten strajk wykorzystują jako "rolnicy idą przeciwko tuskowi, a za naszych czasów było dobrze" xD
@othe2137: gówno prawda, Kaczyński zbudował swoją pozycję na kontaktach z ruskimi. Poczytaj sobie z kim Jarosław pił wiele miesięcy wódkę na początku lat 90, przez co potem miał hajs na swoje strategiczne, polityczne cele.
@michalxd21: niedługo po przemianach ustrojowych Jarosław wiele miesięcy zadawał się z ówczesnym ambasadorem ZSRR, który był szpiegiem KGB. Pili razem wódkę, rozmawiali a potem Kaczyński miał masę siana z niewiadomego pochodzenia. Polecam się zaznajomić z tematem, bo to, że Kaczyński mówi jedno a robi drugie to już jest taki klasyk, który go określa.
@michalxd21: No szczerze to bym się nie zdziwił, gdyby to też podsycali. Robią tak z każdą potencjalną zadymą i konfliktem z resztą, a ten jeszcze wygodny, bo skierowany częsciowo przeciw Ukrainie.
i dlatego zupełnym przypadkiem współpracuje z medium korzystającym z rosyjskiej infrastruktury oraz zupełnym przypadkiem realizującym rosyjską politykę.


@matowy: Konkrety poproszę - jakie medium, jaka infrastruktura. Pracowałem przez kilka lat w mediach (a komputery to moje hobby), więc z góry cię uprzedzam, że łatwo w #!$%@? mnie nie zrobisz. Konkrety poproszę i jeśli można od razu źródła na popracie swoich tez.