Wpis z mikrobloga

Nie wiem skad to zdziwienie ze kozojad wygral walke i ze natan przegral nie wiem tez czemu budowali wszyscy wokol tej walki taka narracje ze marcon musi to wygrac bo gosc ma jedna reke, kiedys jak zaczynalem ze sportami walki to sparowalem sie z mistrzem mojego wojewodztwa w boksie ktory tez walczyl jedna reka i bylo zajebiscie ciezko i tak cokolwiek ugrac, szeliga nie jest jakims wirtuozem sztuk walk ale przepasc miedzy nim a marconiem jest kolosalna natan to paralityk ktory przegral z wiejskim koksem i daro lwem marcon to zawodnik ktory nadaje sie tylko do tworzenia medialnej otoczki i dymow ale nie dowozi na walkach z reszta ostatnia konferencja i last dance to tez wielka #!$%@? #famemma
notoriousmc - Nie wiem skad to zdziwienie ze kozojad wygral walke i ze natan przegral...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 4
@notoriousmc: no bo w teorii powinien. To nie jego pierwsza walka, teoretycznie trenuje już trochę, no ale wyszło jak wyszło. Tak na prawdę to #!$%@?ć te walkę, Natan nigdy nie był i nie będzie fighterem, on jest od robienia zamieszania przed walka.