Wpis z mikrobloga

@Papileo: ten typ ma 21 lat xd przecież to dzieciak jeszcze. I on chcial wygrać z trzydziestolatkiem?
Pamiętamy, jak sam byłem taki młody, albo jak mój brat kończył 21 lat. Siano w głowie xd
Zresztą, wszystko wczoraj pokazał.
@For_Emma: Co za różnica ile Szeliga ma lat? Przecież ten pet przegrał z 60 letnim Daro Lwem a Szeliga nie wiem czy ma 30 czy ile mógł walczyć tylko jedną ręką i posiadając przewagę wzrostu, zasięgu i móc używać 2 rece i przegrać to jest szczyt frajerstwa. Następnym razem trzeba będzie jeszcze Szelidze nogi razem związać a i tak nie jestem pewny że bóg przegrywów wygra
@Papileo:
Nie wiem skąd poczucie tych pseudo celebrytów, że ich życie jest lepsze niż normalnych ludzi XDDDDD
Po pierwsze cała masa osób, która idzie na te gale to całkiem bogaci ludzie, któzy nie sprzedają swojego życia prywatnego i są baaaardzo zadowoleni ze swojego życia. Robią to co lubią i chodza na klaunów się pobawić XDDDDD
Ci ludzie nie kumają, że wrażenie to oni moze robią na 15-latka, dorośli tratkują ich jak
@text: tak tak bilet na fame kupiła osoba która w #!$%@? osiągnęła w życiu i chodzi oglądać patologię by poczuć się lepiej i dlatego pluje na kogoś kogo zna tylko z internetu, tak tak wcale to nie jakiś sebek patus oglądający bungee i #!$%@?ący na jakiejś gówno robocie
@Papileo: jak mnie #!$%@?, kiedy ludzkie śmiecie za każdym razem tłumaczą swoje #!$%@? zachowanie tym, że "pogubili się". gość jest po prostu śliskim, fałszywym i interesownym typem, który nie robi z gęby dupy i nie wali w #!$%@? tylko wtedy, kiedy śpi. to nie jest biedny, zagubiony chłopak, który chce dobrze, ale mu nie wychodzi, tylko zwykły knur, który robi co mu się podoba, a przyłapany zgrywa ofiarę ("pogubiłem się") i