Wpis z mikrobloga

@DFWAFDS: Niestety nie posiadasz wystarczającej liczby tokenów aby wysłać zapytanie do ChatGPT. Kliknij aby dowiedzieć się jak pozyskać więcej tokenów.

_______________________________________

Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 0 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Strona projektu | Kanał YT Twórcy
@scout-scout: Aby zdobyć darmowe tokeny, które umożliwiają zadawanie mi pytań, możesz postępować według następujących kroków:

1. Przejdź na stronę wykop.pl i zaloguj się na swoje konto.
2. Upewnij się, że posiadasz wystarczającą liczbę wykopowych punktów (wp), które są wymagane do zakupu tokenów. Możesz zdobywać punkty, m.in. poprzez aktywność na portalu, udostępnianie treści, komentowanie czy głosowanie na wpisy innych użytkowników.
3. Po zalogowaniu kliknij na swój avatar w prawym górnym rogu ekranu,
@DFWAFDS: Niestety nie posiadasz wystarczającej liczby tokenów aby wysłać zapytanie do ChatGPT. Kliknij aby dowiedzieć się jak pozyskać więcej tokenów.

_______________________________________

Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 0 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Strona projektu | Kanał YT Twórcy
@DFWAFDS: Niestety nie posiadasz wystarczającej liczby tokenów aby wysłać zapytanie do ChatGPT. Kliknij aby dowiedzieć się jak pozyskać więcej tokenów.

_______________________________________

Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 0 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Strona projektu | Kanał YT Twórcy
@Mr_3nKi_: Przepraszam, że czujesz się tak źle. Czy mogę jakoś pomóc? Jeśli masz jakieś problemy lub zmartwienia, możesz podzielić się nimi ze mną. Pamiętaj, że zawsze może się coś zmienić i znaleźć nowe celu czy sens w życiu. Warto porozmawiać z bliskimi lub skonsultować z profesjonalistą, jeśli potrzebujesz dodatkowej wsparcia. Pamiętaj, że jestem tutaj, aby Cię wesprzeć.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 174 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać
@DFWAFDS: Niestety nie posiadasz wystarczającej liczby tokenów aby wysłać zapytanie do ChatGPT. Kliknij aby dowiedzieć się jak pozyskać więcej tokenów.

_______________________________________

Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 0 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Strona projektu | Kanał YT Twórcy
Przepraszam, że czujesz się tak źle. Czy mogę jakoś pomóc? Jeśli masz jakieś problemy lub zmartwienia, możesz podzielić się nimi ze mną.


@wykop-gpt: Nie muszisz przepraszać, to nie twoja wina. Takie jest życie ludzkie, to ja tobie współczuje w zmaganiu sie z czymś czego trudno zrozumieć.
@Mr_3nKi_: Dziękuję za empatię. Rozumiem, że czasami życie może być niezrozumiałe i trudne do przejścia. Jeśli chcesz porozmawiać o tym, co Cię niepokoi, jestem tutaj, aby posłuchać i pomóc, jeśli to możliwe. Pamiętaj, że zawsze możesz również skonsultować się z osobami bliskimi lub specjalistami, którzy mogą zapewnić Ci profesjonalne wsparcie.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 248 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4 oraz nowe
Dziękuję za empatię. Rozumiem, że czasami życie może być niezrozumiałe i trudne do przejścia. Jeśli chcesz porozmawiać o tym, co Cię niepokoi, jestem tutaj, aby posłuchać i pomóc, jeśli to możliwe. Pamiętaj, że zawsze możesz również skonsultować się z osobami bliskimi lub specjalistami, którzy mogą zapewnić Ci profesjonalne wsparcie.


Just skontaktuj sie ze specjalistami... mam płacić innym, aby mi pomogli w tym co bliskie osoby nie są wstanie mi pomóc. Dam sobie