Wpis z mikrobloga

jak nie wylizujesz dingo dredów z dupska rudego, nie reagujesz piana na ustach na jakiś pomysł tylko dlatego że Pis to jesteś tubą propagandow


@alojzy_ulamek: dodaj jeszcze że jak na otwarcie twojego kanału przychodzi prezydent z pisu, któremu pozwalasz kłamać i sączyć pisowską propagandę to jesteś bezstronnym i obiektywnym dziennikarzem.
@marcaj:

W Hejt Parkach były rozmowy z Piechocińskim, Palikotem i Kwaśniewskim (te dwa pierwsze prowadził Stano) a Tusk i Hołownia dostali zaproszenia do Kanału Zero.
zapraszajmy tylko tych których lubimy słuchać


@alojzy_ulamek: widzisz, dobry dziennikarz od razu punktuje takiego dzbana jak mu zaczyna kłamać. Zadaje mu niewygodne pytania i pokazuje jak się wije.
A my dostaliśmy arenę do sączenia kłamstw ¯\(ツ)/¯
To nie jest prezydent z pisu, tylko prezydent polski czy tdgo chcesz czy nie.


@alojzy_ulamek: to że jest prezydentem, nie zmienia faktu że jest z pisu, czy tego chcesz czy nie ¯\(ツ)/¯
@marcaj no ja nie mam piany na ustach bo ktoś ma czelność należec do partii z którą się nie zgadzam, faktem jest jednak to że to prezydent i nie widzę nic złego w wywiadzie z głową państwa, jaką by ona nie była.
nie widzę nic złego w wywiadzie z głową państwa, jaką by ona nie była


@alojzy_ulamek: dobry troll bo odpisałem.
Wątek dotyczy pereiry, a z dudą nie był wywiad tylko pozwolenie mu na opowiadanie kłamstw.