Wpis z mikrobloga

Zacząłem jarać szlugi...

Czy chłop musi mieć wiecznie jakieś uzależnienie?
Najpierw był komputer, potem alkohol, następnie telefon i internet, a teraz papierosy... Czy następnym krokiem będzie ćpanie?
#przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
@Dorydy: mozesz isc na narty, na lyzwy, na rolki, na rower, grać w szachy, sklejać modele, czytać ksiązki ,uczyc się, grać na instrumencie , spotykać sie z ludźmi i poznawać nowe osby, zapisać się na silownie itd
  • Odpowiedz
@snvr: bo nie masz żadnej pasji czy innych zainteresowań. Zamiast uzależniać się od szybkiego zastrzyku dopaminowego lepiej postaw na odroczoną w czasie nagrodę i długoterminowe cele.
  • Odpowiedz
@baton967: ja wiem o tym, ze mozna czytac xD Bardziej pytam o bardziej spoleczne, "aktywne" rzeczy do roboty, bo zeby byc trzezwym, to mysle ze musze ogarniac takie rzeczy "irl". Tylko, ze kiedys zauwazylem, ze w necie ciezko znalezc, jak sie nie wie czego szukac, np na slynnej stronie meetup.com nie ma "klubow zainteresowan" jakie by mnie interestowaly. Ja wpadlem na pomysl, zeby sie zapisac na tenis z instruktorem, zeby mnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Nie wiem chłopaki, właśnie kupiłem karnet na siłownię, trzeba zacząć coś robić z tym swoim życiem zamiast caly czas się nad sobą użalać, mimo że niczego (może oprócz częstszych kontaktów z innymi ludźmi) nie brakuje.
  • Odpowiedz
@baton967 Nie będę bronić narkotyków ale ten jeden który i ty i ja dobrze znamy i kochamy bardzo ułatwia kontakty międzyludzkie. Pół godziny godnego życia to zawsze lepiej niż nic
  • Odpowiedz