Wpis z mikrobloga

#famemma Michał "Baxton" Baron:

- Bierze sterydy, żeby zrobić wagę i schudnąć, zrobić tzw . formę życia,
- Pomimo wspomagaczy nie robi wagi, traci 30% wynagrodzenia, dalej jest gruby, nawet jak schudł
- Jego plecy i twarz to istne Pearl Harbour po natarciu Japończyków,
- Napinanie się do zdjęć, chodzenie w obcisłych ciuchach, komiczne meme, że on to robi by podkreślić efekt, a dalej jest ulańcem XD,
- Udaje kogoś kim nie jest, przymila się do każdego kto ma zasięgi, fałszywa twarz przyjaciela i dobrego ziomka z FEDKI, sam stwierdza że showbiznes to dziwka, ale nie zdaje sobie sprawy że jego zachowania to sztandarowe zachowania takiego odbioru showbiznesu wśród szarych ludzi jak ja
- Na każdej walce inny wzrost, ale mordo ja byłem mierzony XD,
- Legendarne obsranie zbroi przed pojedynkiem z maksymalnie, gdzie przeciwnik wydał hajs, przeznaczył czas, a on po prostu jest egoistycznym manipulantem i nie dba o innych,
- Robi biznesy z ludźmi, którzy utopili jego PR z zimną krwią, ale ogarnales to stary,
- Powrót do Fame? Ładowania Paska PR? Aferki raz w tygodniu? Marny teatr jeszcze marniejszych aktorów, ale wykopki pamiętajcie, Fame MMA na zawsze w serduchu,
- Pieniądze, zasięgi przyćmiewają człowieczeństwo, w sumie nawet mi nie żal, bardziel szkodliwe że dalej sprzedaje swój wizerunek spoko ziomka, a ciemny lud kupuje,
- A to dopiero wierzchołek góry showbiznesowej
CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu - #famemma Michał "Baxton" Baron:

- Bierze sterydy, że...

źródło: temp_file4962705192105297178

Pobierz
  • 6
bierze ozempic lek na cukrzyce żeby szybko zgubić a potem chorzy ludzie w całej polsce znaleźć nie mogą żadnego opakowania


@Nevermindd: A i tak mu to gowno daje grubasowi, gdzie ozempik ma apetyt jedynie zmniejszac to i tak mu nie pomoze, bo zre gruba swinia na umur. xDDD

#!$%@? zastanawiam się co to jest sadline, jaka linia smutku


@kvuu: sadlina haha xD
Inaczej tluszcz po chorwacku