Wpis z mikrobloga

Zaczynajmy kupować w sklepach za granicą, ja większość elektroniki zamawiam z amazona lub własnie sklepów niemieckich. Tak działa handel, kupuj gdzie dla Ciebie jest korzystniej cenowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@duzeelobenc: chodzi o to, że Niemcy działają jak jakaś zespolona świadomość. Wiele produktów po samochody ma górną granice i Niemcy nie kupią. To samo z obniżkami. Na byle kilka procent się nie zdecydują.
@Stalionnn: Z innymi produktami podobnie. Kupowałem ostatnio narty Deacon 80, w PL najtaniej było wtedy 3300 PLN, w Niemczech 600€ + 20€ wysyłka. Wyszło mnie ponad 6 stów taniej. Kumpel kupował deskę SUP też ze sklepu w Niemczech i zaoszczędził 500 zł.
@Stalionnn: polaków nie stać na takie życie jak w Niemczech - moje Babcie przewracają się w grobie, ale służyły i godziły się na taką polskę jaka jest. Niemiec ma lepiej i od dawna o tym wiemy. Mało tego, czarny nielegalny z afryki ma jeszcze lepiej od wnuków moich Babć. Finansowo czy matrymonialnie. Tu na polskiej ziemi. Życie i konsekwencje. Tylko ciotkom zazdroszczę, że jedyne kobiety z rodziny wyjechały na zachód.
nie tylko elektronike. Oferty na perfumy z flaconi.pl nawet nie zblizaja sie do tych z flaconi.de. nawet doliczajac drozsza przesylke przez posrednika


@szmichal: a szkoda gadać, siostra mniej niż tydzień przed gwiazdką sobie przypomniała, że przecież wtedy daje się prezenty, a akurat ma kilka osób do obdarowania i postanowiła, że każdej kupi jakiś flakon.

W stacjonarnych perfumeriach ceny z kosmosu, więc znalazłem jej na perfumehub.pl te zapachy co chciała w najlepszej