Wpis z mikrobloga

Poruszany jest wielokrotnie temat stronniczości, kłamliwego przekazu, niegospodarności.
Te argumenty dosyć łatwo można odbijać przez symetryzm do innych stacji, w których też zdarzają się patologie.

Nie jest jednak poruszany temat długotrwałych skutków działań tych kanalii. Pranie mózgów tą podsianą nienawiścią propagandą, której celem było wyrycie schematów w czaszkach oglądających. Efektem są tysiące rozbitych rodzin, które nie tyle kłócą się o politykę, bo tak zawsze było, ale szczerze się nienawidzą przez ich programowanie mózgów.

Są rodziny w których już nie ma relacji między dziadkami a wnukami, rodzicami i dziećmi. Sam mam koleżankę, którą matka nazwała niemiecką kur**ą, bo głosowała na Trzaskowskiego. Nie rozmawiają od tamtego czasu.

Pluję na tę cyniczną ścierę.

#kanalzero #polityka #bekazpisu #tvpis
Amatorro - Poruszany jest wielokrotnie temat stronniczości, kłamliwego przekazu, nieg...

źródło: 2024-02-12_21h27_50

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Amatorro: +1 Mój ojciec od tego ścieku też dostawał wścieklizny i potrafił na mnie się wydzierać, bo coś tam wspomniałem o Tusku - na szczęście już się uspokoił (ciekawe dlaczego)
  • Odpowiedz
@Amatorro: część z tych widzów pozostała z głodem takiej nienawiści i dlatego tak szybko przeszli do Republiki. Oni już nie potrafią brać informacji neutralnie - zawsze powinien być wskazany wróg
  • Odpowiedz
@Amatorro nie można porównywać państwowej tv do prywatnych. Prywatne ludzie oglądają z własnej woli, a była (możliwe, se nadal ma to miejsce) sytuacja taka, że w wielu rejonach Polski mieli/mają praktycznie tylko TVP - szczególnie za czasów dvbt1. To samo robiły szwabki za Hitlera z radiem. Słuchali propagandy nawet jeśli nie chcieli ;)
  • Odpowiedz
@och_charile U mnie było dokładnie to samo. Moi rodzice przed pisem zupełnie nie interesowali się polityką. Przez tvpis strach bylo poruszyć przy nich jakikolwiek okolopolityczny temat.
  • Odpowiedz