Wpis z mikrobloga

#tinder
Czy posiadanie tych samych fotek powoduje ze algorytm bierze po czasie konto za bota albo coś w tym stylu?

Ma to wogole jakieś znaczenie?
Bo ekstremalnie spadła mi ilosc par oraz polubien przez ostatni rok.
I myśle czy poza niewyjściowa aparycja hehe mogę coś spróbować zmienić.

Dostałem kiedyś bana dziennego za niewłaściwe zdjęcie i jakoś potem tez zaczęło się pieprzyć z ilością par.

Nie dziwiłbym się jakby zawsze było tyle par ale taka różnica jest podejrzana mocno
  • 9
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: Wydaje mi się, że po dodaniu nowego zdjęcia boostuje na chwilę, nawet wyświetla się komunikat coś w stylu twoja nowa fotka jest hot i jakies pare lajków wpada, co jeszcze zauważyłem, gdy masz parę, a jednak średnia jak się dobrze przyjrzałeś to napisz byle co nawet jakby miała nie odpisać też algorytm to bierze pod uwagę, a najlepiej jak nie jesteś chad'em to pie/dol tą aplikację xD strata czasu
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: ja uzywajac tych samych zdjec po chwili dostalem jakas blokade i koniecznosc weryfikacji. Nie wiem czy to standard teraz. Konto bylo na inny nr, zdjecia te same. Ktos tu wspominal, ze jest taki problem I, ze na redicie o tym byla dyskusja jak zmienic zdjecia zeby nie wywalalo. Ale to tylko mi mignelo gdzies
  • Odpowiedz
@BrightBeamBuddha No właśnie same niewiadome

Ja miałem jedne te same fotki w latach 21/22 i czasami coś nowego dodawałem a uzbieralo się z ponad 500 par z czego niektóre były usuwane.

Teraz na tych samych fotkach i dwóch nowych jest zawrotne 10 lajkow i 3 pary xd.
Może zbrzydlem i wiek nie ten xd
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: ja zauwazylem ze mnie boostuje w postaci lajkow gdy pisze z laskami na tinder, ale no trudno tam duzo pisac bo jak jest vibe to chce przejsc gdzie indziej zeby nie stracic pary poprzez bana na koncie a jak jest jakas gruba to trudno duzo pisac xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.