Wpis z mikrobloga

@k__d: haha dokładnie, ja zakładałem tam chyba w '05 roku i malibu było zajęte to dodałem 99 tak z dupy i później używałem tego nicka w innych miejscach np. tutaj - na wykopie na początku to było raczej mało możliwe żebym był guwniakiem kilkuletnim ale już w takim 2010/11/12 mnie tu #!$%@? że jestem dzieckiem XD teraz to bym chciał być z rocznika '99 ehhhh
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Ja wiem że nostalgia, kiedyś to było itp ale przecież na tej stronie nic nie widać. Chociazby promowane oferty można o kant tyłka obić i mogłoby tu ich równie dobrze nie być
  • Odpowiedz
@Shashek: Ja pamiętam Czat Onet i strasznie mi do niego tęskno. :( Żadna Interia nie jest w stanie zastąpić niesamowitego klimatu jaki tam wtedy panował.

A co do Allegro, to dzisiejsze jest strasznie zrąbane. Zbędnych funkcji i innych śmieci od ch... Lepszy jest prostszy interfejs.
Nawet graficznie jest średnio.
  • Odpowiedz
@EliG: pamietam poland.com był ustawiony na u mnie jako strona startowa. Komputer był używany w ustawieniach bałem sie grzebać więc nie wiedziałem że można to przestawić. Myslalem ze to obowiązkowe i każdy w Polsce tak ma a w Niemczech analogicznie germany.com itd.

Ale!
Jak pozniej mialem neostradę to doszedłem do tej opcji i pamiętam że oni jakos wymuszali żeby neostrada.pl była strona startową, nie szło tego zmienic
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: dzisiejsze UI jest o wiele lepsze. Strona nie jest zlana w jeden wielki klocek, wszystko jest czytelniejsze, skaluje się pod rozdzielczość twojego monitora, nawet jest na tyle responsywne że będzie dobrze wyglądać na telefonie jak nie masz aplikacji. W starych UI nie było nic lepszego, po prostu w komentarzu boomerzy się odpalili xD
  • Odpowiedz