Wpis z mikrobloga

@Koziom bardzo dużo osób, nie ogarnia tej parti. Dla niej np Holownia jest z PO, bo rządzi z Tuskiem a ta trzecia droga to ona nie wie co to. Obstawiam, że sporo osób takich jest. Dla tego PO ta do góry mocno leci a 3D nic
  • Odpowiedz
dla mnie jest to śmieszne o tyle, że jak poczytasz wykop, to wiele konfederatów pisze o "zawiedzionych wyborcach koalicji", "niespełnionych obietnicach", itd XD

@smilealittlebit: wykop ma olbrzymią nadreprezentację tego typu oszołomów + zapewne ruska hołota też się do tego dokłada. To daje iluzję tego że ludzie są KO zmęczeni - a prawda jest taka że ludziom na ogół podoba się to co oni robią.
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: tylko fani Konfederacji spuszczają się nad tymi obietnicami i ile ich zostało spełnionych. Taki śmiech przez łzy bo ich ukochana partia obiecała im tylko "wywrócenie stolika" i nawet tej obietnicy nie potrafią dotrzymać bratając się z PiS-em.
  • Odpowiedz
dla mnie jest to śmieszne o tyle, że jak poczytasz wykop, to wiele konfederatów pisze o "zawiedzionych wyborcach koalicji", "niespełnionych obietnicach", itd XD

@smilealittlebit: Ci zawiedzeni wyborcy koalicji to ci sami ludzie co 'koledzy geje' konfederatów xD.
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: No klasyka, jak rozpoznać sfrustrowanego konfederatę "mój kolega głosował na Trzecią Drogę/KO ale więcej nie będzie po tym co się dzieje". Nie powiedział żaden prawdziwy wyborca TD/KO nigdy.

Ja głosowałam na KO i moim jedynym celem i marzeniem było odsunąć PiS od władzy. Odsunąć od władzy, bo w rozliczenie ich z przestępstw i nadużyć nie wierzyłam ani przez moment. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona szybkością i skutecznością decyzji podejmowanych w tym
  • Odpowiedz
dla mnie jest to śmieszne o tyle, że jak poczytasz wykop, to wiele konfederatów pisze o "zawiedzionych wyborcach koalicji", "niespełnionych obietnicach", itd XD


@smilealittlebit: no właśnie ci zawiedzeni wyborcy to chyba tylko w ich głowach xD Dla mnie zrobili więcej niż się spodziewałem po pierwsze w kwestii rozliczania PiS i faktycznego rządzenia.
A ten moment gdy zziajany funkcjonariusz TVPiS wpadł do Agrobiznesu nadać ostatni komunikat przed wyłączeniem wtyczki mogę oglądać bez
  • Odpowiedz
Oj, chyba czar Hołowni prysł. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@josedra52: Albo raczej ludzie zauważają, że poza Hołownią to niewiele w tej partii jest, a ten jeszcze planuje iść na prezydenta, gdzie z partii będzie musiał odejść. No ale gdybamy sobie.

No i trzeba przyznać, że trochę pomysłu na siebie nie mają ostatnio, bo z jednej strony chcą być bardziej neoliberalni od platformy, co się robi co raz
  • Odpowiedz
@wstanczyk: TD jest bardziej konserwatywne poglądowo, np w kwestii aborcji. Z założenia powinni przyciągać wyborców transakcyjnych z pisu - może, po prostu, to jest ich max?
KO mocno się zliberalizowało poglądowo w ostatnich latach.
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: Może i to mogło by być jakieś rozróżnienie, tylko czy okaże się wystarczające, zwłaszcza że KO też ma swoje konserwatywne skrzydło i przesadnie odważne w kwestiach światopoglądowych nigdy nie było? Też nie jestem przekonany, czy elektorat TD jest spójny w kwestii wymagania od nich forsowania konserwatywnych rozwiązań.
  • Odpowiedz