#bukmacherka
Wczoraj niestety została przerwana passa trafionych, jednak dziś znalazłem coś naprawdę ciekawego. Klasycznie, po więcej zapraszam na darmowego tg, https://t.me/BETon1777

Kopenhaga - Manchester City
Typ: Man City over 2,5 rożnego w pierwszej połowie
Kurs: 1.53 (Superbet)

Starcie 1/8 Ligi Mistrzów, gdzie do stolicy Danii wybiera się jeden z głównych faworytów do końcowego triumfu, a jednocześnie obrońca - Manchester City. Kopenhaga na własnym obiekcie potrafi stanowić naprawdę trudny orzech do zgryzienia, co udowodnili w fazie grupowej, gdzie przegrali 1:2 z Bayernem, gdzie prowadzili 1:0, a następnie pokonali Man UTD 4:3 i Galatasaray 1:0, dzięki czemu awansując z niesamowicie trudnej grupy. Jednak w mojej opinii City to półka wyżej od rywali grupowych, więc podejrzewam dominację od pierwszych minut, co powinno owocować w rzuty rożne, w których City jest kapitalne. Od momentu powrotu z KMŚ rozegrali 8 spotkań, gdzie do przerwy bili rzuty rożne tak: 5, 4, 4, 5, 4, 2, 12(!!!), 5 - 7/8 linia pokrywana z zapasem, raz na pograniczu, chyba dość nieoczekiwanie z Burnley. Cityzens są w gazie, w rytmie meczowym, w przeciwieństwie do dzisiejszych rywali, którzy ostatni oficjalny mecz rozegrali 12.12.23, więc jedyne do czego mogę się w ich wypadku odwołać, co w jakikolwiek sposób może być miarodajne to faza grupowa LM, gdzie rywale bili rożne do przerwy tak: 4, 2, 2, 1, 7, 4, 3/6, co ciekawe ta sztuka nie udała się 2 razy beznadziejnemu w fazie grupowej Manchesterowi United oraz raz Bayernowi. W tym becie jednak opieram się na statystykach City z ostatnich spotkań, bo od czasu fazy grupowej już trochę czasu minęło.