Wpis z mikrobloga

Mirasy mam problem. Kupiłem na https://www.rosebikes.pl/ rower.
Rower kosztował 499 euro, do tego zakupiłem pedały za 14,99 euro i koszty wysyłki z Niemiec do Polski 66 euro.
Zapłaciłem za całość 580 euro w euro kartą, którą mam dołączoną do konta Revolut.
Dziś dostałem info, że Rose wysyła do mnie paczkę, po chwili dostałem numer śledzenia,a tam tylko wysyłka samych pedałów i 66 euro za wysyłkę. Po chwili info, że odrzucili 499 euro.
Jak to możliwe, że skasowali mnie tylko za pedały, a 499 euro za rower im odrzuciło?
Dziwna sytuacja bo Revolut próbował ściągnąć te 499 ponownie z mojego konta, tym razem w złotówkach, ale odrzuciło bo nie miałem tam takich środków.
Teraz jestem w dupie, bo kasa z Revoluta może wrócić dopiero 5 marca, a do tego czasu roweru już w promce pewnie nie będzie. Przy ponownym zamówieniu samego rowera, pewnie będą chcieli znowu 66 euro za przesyłkę i nie mam pewności, że tej transakcji nie odrzuci ponownie.
O co chodzi i co robić moi drodzy?
#revolut #rowery #mtb #platnoscionline #przelewy
  • 7
@skalar_neonka: To była jedna płatność? Jakiś absurd, wygląda jakby Rose coś #!$%@?ło, Revolut sam by tego tak nie podzielił. Jak im odrzuciło całą płatność to nie mieli prawa sami tego rozbijać na dwie już nie mówiąc o wysyłaniu durnych pedałów za 15 paczką za 70.
Tylko jak paczka wysłana to pewnie zostało Ci całowanie się w pompkę. Ewentualnie jak pojawi się nowa partia to Ci doślą. Tylko to może być za ruski rok.
PRZED dokonaniem płatności o jakichkolwiek problemach


@wojciech_s: Płatność płatnością ale to trochę jakbyś biorąc auto z salonu sobie w opcjach konfiguracji kliknął że chcesz w dywaniki w kolorze nadwozia a oni nie dość że nie wysłali samochodu to puścili same dywaniki i to lawetą za którą musisz zapłacić.