Wpis z mikrobloga

Poziom #!$%@? związany z tym CPK urósł już do takiego poziomu, że niedługo chyba będę musiał zbanować wszystkie osoby, które poruszają ten temat np. na Twitterze. To jest serio już tak męczące… to ciągłe wzmożenie od kilku tygodni czy miesięcy.

Robienie awantur każdemu, kto powie jakieś „ale”. Wyzywanie od niemieckich zdrajców, oskarżanie o agenturalność itd. To jest po prostu chora sekta. Nawet swoich guru mają, których każdy post zasypują tysiącami lajków. Co prawda raczej jestem za tym projektem, ale nic tak nie zniechęca do niego jak ta sekta.

#polityka #kanalzero #cpk #4konserwy #neuropa #bekazpisu #sejm
  • 10
@Gours: Póki co to ja tu zostałem przed chwilą wyzwany od trolla szmateckiego, bo ośmieliłem się wytknąć manipulację premierowi i zapytać na jakie ekspertyzy on się powołuje. Chciałem pogadać konkretnie, podałem źródła zadałem konkretne pytania, ale co z tego skoro najwięcej plusów zebrał komentarz "z czego wam szmatecki płaci?" i zero odniesienia się do moich argumentów. Wielokrotnie wspominałem, że popieram audyt i rozliczenie pisowców i wspieram tylko samą ideę, którą uważam
@Gours: Po tygodniach, miesiącach, zwolennikom CPK dostawało się od PiSowców, hurrapatriotów, matołków, debili którzy chcą tylko pokazac że mają większego siusiaka niż Niemcy. Mozna pokazywać analizy CPK, czy właściwie CPL sprzed 14 lat zrobione na zlecenie rządu PO-PSL które mówią jasno że trzeba budować, zostaniesz nazwany pożytecznym idiotą Kaczyńskiego. Nie można powiedzieć że rząd obecny nie ma w czymś racji. O jakiej ty sekcie mówisz?

Ale może jest tak na twitterze,
serio tutaj pytałeś Tuska o ekspertyzy na jakich bazował?


@Gours: Zadałem pytanie retoryczne, bo jak to jest że z łatwością mogę znaleźć ekspertyzy popierające projekt, a nie widzę żadnej poddającej go w wątpliwość. Więc dlaczego premier mówi, że wszystkie ekspertyzy poddają w wątpliwość zasadność projektu. Ale nie bój się, zawołałem @Watchdog_Polska i obiecali zawnioskować o dostęp do tych informacji. Obiecał to również na twitterze @DemagogPL.
Mozna pokazywać analizy CPK, czy właściwie CPL sprzed 14 lat zrobione na zlecenie rządu PO-PSL które mówią jasno że trzeba budować, zostaniesz nazwany pożytecznym idiotą Kaczyńskiego


@Szalom: Można ale ekspertyza jest nieaktualna, bo nie uwzględnia bardzo waznych zdarzeń, które się wydarzyły w miedzyczasie, a znacząco wpłynęły (np. wojna - zamknięcie lotów nad ukrainą) albo wpłyną (pomysł ograniczenia lotów z racji walki o klimat).
Można ale ekspertyza jest nieaktualna, bo nie uwzględnia bardzo waznych zdarzeń, które się wydarzyły w miedzyczasie, a znacząco wpłynęły (np. wojna - zamknięcie lotów nad ukrainą) albo wpłyną (pomysł ograniczenia lotów z racji walki o klimat).


@Pituch: Masz rację, jest nieaktualna bo rzeczywisty wzrost ruchu lotniczego okazał się większy niż ona zakładała. Są też nowsze ekspertyzy (między innymi EY), ale nawet ich nie wrzucam na wykopie bo są nowsze, znaczy że
aei9077 - >Można ale ekspertyza jest nieaktualna, bo nie uwzględnia bardzo waznych zd...

źródło: Screenshot 2024-02-13 at 19.03.09

Pobierz
@Pituch: Jest też ta ekspertyza zrobiona dla PiSu, i zanim zaczniesz mówić że to robiona pod partię, to pomyśl drugi raz - przecież jak jesteś taka firmą consultingową i ktoś ci zarzuca stronniczość i robienie raportów pod to kto płaci, to to potwarz i antyreklama. Kto się potem do takiej agencji zgłosi po jakąkolwiek opinie, jest to spalenie się na starcie, i bez twardych dowodów na niesumienność nie można tak odrzucić
Poziom #!$%@? związany z tym CPK urósł już do takiego poziomu, że niedługo chyba będę musiał zbanować wszystkie osoby, które poruszają ten temat np. na Twitterze. To jest serio już tak męczące… to ciągłe wzmożenie od kilku tygodni czy miesięcy.

@Gours: Ale to ty ciągle spamujesz wpisami o CPK.