Wpis z mikrobloga

@Aokx: w sumie mogą być skrzywdzeni przez niektóre instytucje państwowe, które są mocno konserwatywne. Pamiętam jak metal w klasie maturalnej dostał polecenie aby ściął włosy i przestał ubierać się jak na pogrzeb. Zresztą przez całą szkołę miał z tego tytułu problemy.
  • Odpowiedz
@Aokx: tak, jest, tvp napuszczało ludzi na środowiska lgbt, było ciche przyzwolenie na ich fizyczne atakowanie (Nie popieram, ale rozumiem), kampania prezydencka Dudy była oparta o straszenie LGBT.

To nie musi być tak, że polityk powie "geje są źli, więc ich pobijcie", wystarczy miesiącami uskuteczniać dziwne narracje w stylu "nie oddamy swoich dzieci homoseksualistom", "homoseksialiści to często pedofile" oraz dobieranie anegdotycznych przykładów o złych homoseksualistach. Każdy kto ma trochę inteligencji to
  • Odpowiedz
@Aokx może chodzi m.in. o wypowiedzi prezydenta (LGBT to nie ludzie, a ideologia), ministra edukacji (porozmawiajmy o czymś normalnym) czy pisowskie samorządy, które przyjmowały uchwały o strefach wolnych od LGBT, a uchyliły je tylko dlatego, że Unia postraszyła zabraniem pieniążków.
  • Odpowiedz
@Aokx: Czekam na przeprosiny za brak elektrowni atomowej od min. 16 lat, wysokie stopy procentowe, choojową służbę zdrowia i perspektywę niskiej emerytury.
  • Odpowiedz
@Aokx: Taaa, żadnej dyskryminacji osób LGBT nie ma w Polsce, dlatego cała banda gejów musi siedzieć w Konfederacji i udawać hetero, pokrzykując na wszystkich ze wzwodem w gaciach
  • Odpowiedz
@dthprf: hahahaha stare baby napuszczone na gejów, ja #!$%@? :D a biły osobiście torebkami albo kulami tych gejów? Ja słyszałem że w drodze po rentę, w MPK atakują gejów, robią różne zasadzki w babcinych grupach, ogólnie geje mają z nimi #!$%@?. Pewnie o te sutyacje chodziło bodnarowi, można się rozejść. Przyszła nowa władza i babcie stwierdziły, że teraz już nie będą #!$%@? gejów kijkami do nordic walking.
  • Odpowiedz
w sumie mogą być skrzywdzeni przez niektóre instytucje państwowe, które są mocno konserwatywne. Pamiętam jak metal w klasie maturalnej dostał polecenie aby ściął włosy i przestał ubierać się jak na pogrzeb. Zresztą przez całą szkołę miał z tego tytułu problemy.


@miszczu90: czyli trzeba dodać literkę M do LPGQWERTY ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz