Wpis z mikrobloga

#pracbaza #bricomarche #kiciochpyta
Mireczki pracuje w branży budowlanej że tak powiem i jest teraz dość #!$%@? okres, mianowicie nie ma za bardzo roboty. Chce się gdzieś zahaczyć, żeby przeczekać.
Widzę że są przyjęcia do Brico na stanowisko doradcy klienta w dziale budowlanym. Nigdy w takim czymś nie robiłem i chciałbym się dowiedzieć czego się spodziewać, czego unikać itd. Jakiś krótki opis jak wygląda taka robota i złote rady od obecnych albo byłych pracowników.
  • 2
@Cadore: możesz spodziewać wykłócajacych się o wszystko, wszechwiedzących januszy, nowobogackich paniuś dwojga nazwisk traktujących cię jak śmiecia i wiecznie niezadowolonego regionalnego bo za mało wciskasz ludziom szajsu.
A i nie wiem jak to konkretnie wygląda w brico, ale z dużym prawdopodobieństwem możesz przyjąć że będziesz doradcą kienta/magazynierem/sprzątaczem/merchandiserem w jednym
@Bumelante Do #!$%@? klientów przywykłem. A co ja niby mam wcisnąć facetowi, który podejdzie zapytać się gdzie są farby? Myślałem, że takie praktyki są tylko w sklepach typu RTV/AGD