Wpis z mikrobloga

@Gonzzo: Dane na podstawie hmm nie wiem może wszelkich projektów państwowych na przestrzeni 30 lat ? xD Skąd te dane o bez problemowym utrzymaniu ? :D już wolę z 5 elektrowni atomowych niz to "molochowe cudo"
@Dropson71: z raportów i analiz które są dostępne online tych sprzed kilku lat i tego z 2010 zleconego przez PO-PSL. Dodatkowo są dostępne aktualizowane an bieżąco prognozy ruchu lotniczego w PL i Europie wschodniej.
a myśląc na skróty to czemu Okęcie się utrzymuje i dobrze prosperuje, a CPK przejmując jego pasażerów ma się nie utrzymać? Dlaczego inwestorami strategicznymi, którzy wykładają grube miliardy na lotnisko przewidują zyski z swoich inwestycji? Mają inne
@Gonzzo: Dane nie są z dupy to raz a dwa może na podstawie tych również pisowskich ?. Kiedy okecie costało zbudowane ? Ten śmieszny moloch to tak kiedyś zacznie zarabiać. Pewnie gdzieś w 2130 xD
@Dropson71: xD
Ok. a jaki pomysł masz na podstawie twoich danych (nie) z dupy na dalszy rozwój lotnictwa przy zapchanym Okęciu, w którym możliwości rozbudowy są mocno ograniczone?
Z Twoją argumentacją można dojść do wniosku, że nic się nie opłaca i nie warto budować, a szczególnie nową infrastrukturę.
@Gonzzo: ()
Gdzie ja napisałem, że nic ? xD Już pisałem, że wolał bym 5 elektrowni czy li ich tam wyjdzie za te 150 mld x4 niż mało potrzebnego w tym momencie molocha. Jak masz "nieograniczony" budżet to wszystko się opłaca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiesz co to są priorytety ? xD
@Dropson71: gdzie ja napisałem, że tak napisałeś ()?
"Z Twoją argumentacją można dojść do wniosku, że nic się nie opłaca i nie warto budować, a szczególnie nową infrastrukturę." to napisałem.

Jestem za elektrownią atomową i za CPK, w obu kwestiach jak energetyka i infrastruktura kolejowa i lotnicza jesteśmy zapóźnieni cywilizacyjnie.