Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin. Coraz więcej postów z pytaniem kiedy wychodzić, bo wzrosło.Trzeba zastosować indykator "Dorota Wellman", kiedy do telewizji śniadaniowej, zaproszą eksperta, który będzie tłumaczył co to bitcoin i jaki jest zajebisty, można myśleć z skeszowaniu części inwestycji. Potem trzeba czekać kilka lat. Kiedy w tej samej śniadaniówce zaczną gadać, ze przez inwestycje w btc pan Janusz z Torunia się powiesił i zaproszą eksperta, który będzie tłumaczył, że bitcoin jest nic niewarty, bo to internetowy piniondz, i przytoczy bańkę tulipanowa, trzeba kupić. Cala tajemnica. Teraz poważniej. Poparzcie na poprzednie banki na btc z 17tego, 20tego. W 17tym z 500$ do 20k$, w 20tym z 3.5 do 69k$, teraz minimum było na 15k$, mamy ETfy, halwing sie zbliża. W zezwoleniu na ETFy nie chodzi tylko o napływ kapitału, ważniejsze jest to, że zawsze nad nami wisiała obawa, za US kiedyś zbanuje bitcoina, albo rzad będzie robił mocno pod górkę, przy bitcoine na giełdach, to juz raczej nie przejdzie. Zbieranie zysków, jest czymś dobrym, ale tez wychodzenie z imprezy o 21.00 jest słabe. Rozumiem wiec skeszowanie części, ale wychodzenie po całości, w takim otoczeniu wg mnie jest błędem.
  • 16
@Obruni:

jak najbardziej sa inwestycją jak wiesz w które alty zainwestować... Trzymanie sie kurczowo btc to imo błąd i marnowanie kapitału...
Co nie oznacza oczywiscie żeby cały kapitał z btc przrzucać na alty.. a już szczególnie kiedy obracamy milionami..( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Obruni:

Dlatego nie inwestuje się w stare alty trupy...chociaz one tez wkrótce odbiją... byle jaki alt w szczycie hossy zrobi x5 a te swieże pewnie x25 a teraz ile zrobi bitek od obecnego poziomu ? a no własnie nie zrobi pewnie nawet x1...

Niektóre alty które mam zrobły juz x14 od dołka...( ͡° ͜ʖ ͡°) ale żeby nie było tak rożowo mam tez takie gdzie jestem na
@Obruni: na tym etapie ETFy są mega pozytywne ale pamiętaj, że kiedys hossa się skończy i z tych ETFów 1 kliknięciem wychodzisz z pozycji. Jeśli masz jednak btc u siebie to juz nie jest takie łatwe. Mnóstwo giełd bedzie opóźniało wypłaty, może ktoreś padną a bitomaty bedą niewydajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)