Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawostek, jest jedna kategoria coinow w której z 90% robi 100% zysku od pojawienia się na coingecko. Ostatnio obczaiłem 2 coiny które tam weszły, jeden zrobił 200% (x2) drugi zrobił ponad 1000%. Przy ostatniej "hossie" było to samo. Tylko ja jestem obrażony na krypto już, bo nie umiem wychodzić. Zawsze myślę, że to jest ten co n który da mi x100 minimum xD po ostatniej hossie zostały mi z 3 coiny które zrobiły 500% a miało iść to the moon i nie wyszedłem xD teraz jestem z 90% w plecy. W zasadzie dziwię się, że nikt nie doszedł do tego i nie pisze o tym na wykopie (nie chodzi mi tu o mem coiny). Te wszystkie wzrosty ofc bez większego researchu i w rzucaniu bo ładnie na papierze wygląda. Imo jakby ktoś się łepek znak i dłużej przysiedzial nad tym + sprzedawał mądrze nie hodl jak ja, to lekko można 500-1000% robić. Ofc nie podam kategorii ale teraz wiecie, że jest takie coś i możecie szukać xD
#kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
Z takich ciekawostek, jest jedna kategoria coinow w której z 90% robi 100% zysku od pojawienia się na coingecko. Ostatnio obczaiłem 2 coiny które tam weszły, jeden zrobił 200% (x2) drugi zrobił ponad 1000%. Przy ostatniej "hossie" było to samo


@The_Rainman: jaką metodę masz na znajdywanie takich coinów ?
  • Odpowiedz