Wpis z mikrobloga

@SEGATASANSHIRO: Póki co jedynie 4, a nawet jeśli w przyszłości będą wydawać wszystkie ich gry na inne konsole, to będą mieli z tego spory procent i większy zarobek, większy zarobek równa się większy budżet na robienie nowych gier. Się zesrałeś gościu
  • Odpowiedz
@SEGATASANSHIRO wojnę wymysliliacie wy fanboye playstation. Czy gry będą wychodzić na inne platformy czy nie to nikogo to nie ekscytuje tak bardzo jak właśnie was. Szkoda, że tak ochoczo nie komentujecie wczorajszych doniesień i checi CEO Sony o częstszym wypuszczaniu gier 1st party na na PC. O zgrozo może jeszcze z systemem Windows a może jeszcze ktoś będzie chciał w god of wara grać padem od Xboxa. Puls by się nie zmieścił
  • Odpowiedz
@MADxMIKE: jaki płacz xd oj, będzie bolało gdy coraz więcej gier nie będzie wychodzić na Xboxa bo się nie będzie tam opłacało ich wydawać. Ale za to PlayStation będzie dostawać coraz więcej microsoftowych gier
  • Odpowiedz
@SmugglerFan płacz? U mnie stabilny puls i ocena sytuacji na zimno. W przeciwieństwie do tego co reprezentujecie wy fanboye playstation (nie mylić z normalnymi graczami których interesuje po prostu granie). Przejrzałem twoja barwna aktywność przez ostatnie 2 tygodnie i powiedzieć, że jesteś fanboyem to nie powiedzieć nic. Ty jesteś zwykłym psem Sony. Tu nawet nie chodzi o konsole, potrafisz przepychac swoje rację nawet pod postami gdzie ktoś wyraża swoją opinię co do
  • Odpowiedz
@SmugglerFan zakrztusisz się kiedyś ta toksyna ale wytłumaczę ci istotę mojej wypowiedzi. Może to być nawet Senua Hellblade 2 ze S.T.A.L.K.E.Rem w pakiecie, u mnie puls 60 i pędzel suchy. Życzę miłego grania.
  • Odpowiedz